EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 50
aktualna runda: 7
Ilość miast: 28
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 738

Panel kapitanów



przypomnij hasło


stare płytki z cegły

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Turniej Miast Managerzone Polska

Najnowsze wyniki z 2020-10-20

Ekstraklasa - tryb normalny

2020-10-15 23:59:00 1602856220 16032426412020-10-14 23:59:00KRAKÓW II - BEŁCHATÓW 8:14
∫ f〈x〉dx (master789) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    4:2, 3:0
Chochoł Bronowice (sybilu) - A State Of Trance (toja888)    0:8, 0:5
LKS Nidzica Dobiesławice (orzeshek92) - Działoszyn (grzela1)    3:6, 2:2
Leszczów (karolek88) - Braniewo (drakan)    1:3, 1:1


2020-10-15 23:59:00 1602696504 16032426422020-10-14 23:59:00WARSZAWA - RUDA ŚLĄSKA 19:4
Varsovia (stanpierre) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    4:0, 2:3
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - FC Kolanijo (nicram24)    3:1, 1:0
FC Mazovia Shooting Stars (kamilosin) - Heide FC (simprasi)    1:0, 2:1
Sielce Warszawa (assassin93) - Deathbat Team (sowacz)    1:1, 2:0


2020-10-15 23:59:00 1602704730 16032426422020-10-14 23:59:00ZAMOŚĆ - GLIWICE 5:17
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - Russówek (dawidl)    0:8, 1:4
Red Bulls (ziaro-6) - FC Cavia Pyskowice (gnomcio)    1:2, 4:3
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Gliwicka Torcida (Kargulito79)    1:1, 0:4
☻VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - Górnik Zabrze (mcsiwy)    1:3, 2:2


2020-10-15 23:59:00 1602616706 16032426422020-10-14 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - KRAKÓW 18:0
Śląsk Bytom (wessu) - Mafia Koniaka (k0niak)    4:2, 3:0
Hlonda Boyz (gram_pl) - Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)    3:0, 3:2
FC Gadom (gadom1990) - Grasshoppers Klucze (ang)    5:1, 2:1
ManU Zabrze (zajcev) - FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl)    -:-, -:-


2020-10-15 23:59:00 1602620566 16032426422020-10-14 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC II - SZCZECIN 8:14
Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    0:4, 0:3
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - STARGARD FC (swojczlowiek)    0:2, 2:6
Szczakowianka (djgrot) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)    5:2, 1:1
INTER Sosnowiec (marcino1906) - Niebiański&Team (pawoman1)    2:1, 1:1


2020-10-15 23:59:00 1602620530 16032426422020-10-14 23:59:00POZNAŃ - DĄBROWA GÓRNICZA & SOSNOWIEC 11:11
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - Sosnowiec Predators (janish)    3:0, 4:5
Fc Śrem Team (grzesiu_lol13) - Sons of anarchy (lukas1982)    2:1, 2:3
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Nawsie (loki22)    2:2, 1:2
Lech Max (maxmarcinw) - The WestCoast Finest Crew (elv82)    2:1, 2:2



1 LIGA - tryb normalny

2020-10-15 23:59:00 1602841226 16032426422020-10-14 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE III - MIĘDZYRZEC PODLASKI 16:7
FC MARKUS (markus1959) - Miedzyrzec SA (ekamil)    4:1, 6:0
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Faltyjanki (kozio)    0:1, 2:1
The Irons Chorzów (theirons) - Wy-pas (grzeczop)    4:3, 0:4
RumpBell (ciderlokback) - Miedzyrzec Utd (sufitnascianie)    5:1, 2:2


2020-10-15 23:59:00 1602966327 16032426422020-10-14 23:59:00TYCHY - BIAŁYSTOK 13:4
THE FAVOURITES (michle) - Widzew Łódź (seba_83)    -:-, -:-
Ekipa Damcia (damcio) - Rodzynki (farfocel)    2:1, 0:1
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - Stawiszcze (lepek1)    4:0, 6:1
EL Ciulos Lamos (tyszanin15) - Jagiellonia Denver (wojtek23)    2:2, 2:0


2020-10-15 23:59:00 1602841067 16032426422020-10-14 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - WARSZAWA II 2:14
Niemierich RK 06 (rybcior) - KS Blizne (maximus491)    1:2, 2:2
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - PAIDAGOGOS (rosiu)    1:1, 0:1
Puste Kufle Siemianowice (dawes) - SuRpRiSe (grzenek)    -:-, -:-
MAREK KSG (Olin73) - LEGIA Bielany (quentinzee)    0:3, 1:3


2020-10-15 23:59:00 1602690431 16032426422020-10-14 23:59:00WROCŁAW - POZNAŃ II 13:7
Miastostumostów (szczepinho) - Kania Gostyń (srzeyamlon)    3:1, 1:0
Malinowe Nosy (kajzer71) - FC Borówiec (adiceglihno)    1:0, 1:3
FC Jableczni (rafcio18) - KKS Legia Deptaka (deptak)    1:0, 1:1
Omega Wrocław (piotrek135) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    0:5, -:-


2020-10-15 23:59:00 1602651242 16032426422020-10-14 23:59:00SZCZECIN II - SIEDLCE 11:11
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - Jupiter Siemiatycze (roleksiuk)    1:3, 2:3
Sails Stitinum (krzysiek23) - SVT Siedlce (bialybosik)    2:1, 3:2
FC Rudzianka Szczecin (luckyjoe) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    2:0, 0:4
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - przepoczwarzone luje (wujach_gibbon)    1:1, 2:2


2020-10-15 23:59:00 1602694787 16032426422020-10-14 23:59:00CZĘSTOCHOWA - KNURÓW 8:14
FC GIDLE (stroker2) - Concordia Knurów (holy11)    4:0, 1:1
Błękitni Koziegłowy (dawidflor) - Apogeum Knurów (roju)    1:1, 1:2
Fc Pawonków (grzegorz1968) - Juve Górnik Knurów (martinio)    1:5, 2:1
KM Efektowni (szpiczak) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    0:3, 1:3



2 LIGA - tryb normalny

2020-10-15 23:59:00 1602616819 16032426422020-10-14 23:59:00ŁOMŻA - LUBLIN 22:1
KS Greenpi (greenpi) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    2:2, 3:2
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Motor⚽Czechów (zibi07)    5:1, 2:1
ABC (az19krzysiek) - Palau Końskowola (obotom)    2:1, 3:0
Vęgoria Team (rostek_93) - FC Lazio Zamość (hetman_zmc)    6:0, 2:0


2020-10-15 23:59:00 1602657934 16032426422020-10-14 23:59:00GLIWICE II - KRAKÓW III 6:18
Orzeł Stanica (parias) - Gregersdorf (mateuszwie)    0:4, 1:2
Abandon All Hope (kerr_84) - The Best Frakking Team (ghoul)    0:3, 1:2
Granica Ornontowice (kosik5000) - Cracow Saints (keykeypl)    0:5, 1:4
Gardavia United (mourinho90) - Husaria Tarnów (mavis87)    3:1, 4:1


2020-10-15 23:59:00 1602653932 16032426422020-10-14 23:59:00ŁÓDŹ II - BIAŁYSTOK II 15:6
Rycerze Ortalionu (picek1986) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    1:1, 1:1
Spartans Lodz (olborinho) - BKS Sowlany (tomek1927)    1:4, 3:1
11 Angry Men (jacek1998) - Ruszajny (mariousz)    2:1, 5:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Żuberia United (wwojtek80)    2:2, 3:1


2020-10-15 23:59:00 1602690931 16032426422020-10-14 23:59:00WROCŁAW II - ŁÓDŹ 10:1
RS Wikowyje (sirralf) - ◄19A10►Brunsberga (wazon1910)    4:1, 4:0
KS Widawa Bierutów (henio45) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)    -:-, -:-
BITCOIN (po10latach) - Kyno Team (kyno)    -:-, -:-
Pegerusy (piotrek89man) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    3:3, 5:3


2020-10-15 23:59:00 1602754576 16032426422020-10-14 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ - WARSZAWA III 16:7
WLT Ostrowiec Sw. (robero17) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    2:1, 1:3
WZG Sandomierz (misiekmk) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    2:2, 3:1
Huta Stalowa Wola (acheloos89) - MATRIX TEAM (lech)    3:1, 1:2
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Green Street Elite (czajas)    2:1, 5:4


2020-10-15 23:59:00 1602644291 16032426422020-10-14 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - KIELCE 18:6
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - Brygada RR (rafal_r)    0:9, 1:16
Goral Zywiec (firefox78) - DULCKA KIELCE (lukaszkat)    9:0, 9:0
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Zryw Samsonów (namsen)    3:0, 2:1
Ekskluzywni menele (szmina1990) - Szalone Konie (papislukasz)    4:1, 3:2



3 LIGA - tryb normalny

2020-10-15 23:59:00 1602693740 16032426422020-10-14 23:59:00RZESZÓW - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ III 24:0
UNIA NOWA SARZYNA (grzesiu1987ns) - KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik)    8:2, 4:0
Dark Drinkers Sanok (meny) - FSC STAR STARACHOWICE (christos132)    10:1, 17:0
Wisła Kraków Old Boys (kingsajz) - Woytellen (marian_ostr)    7:1, 8:0
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - WLT Ogórki Zdzisława (wodzuwlt)    14:1, 10:1


2020-10-15 23:59:00 1602694830 16032426422020-10-14 23:59:00CZĘSTOCHOWA IV - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 6:6
KSF Racovia Częstochowa (raspolik) - Schwarzstein SA (krzysiujar)    3:1, 4:1
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    -:-, -:-
KS FOCHA-CZESTOCHOWA (tarzan77) - MKS Czarni Połaniec (kondziopc)    -:-, -:-
FC Kamienica Polska (duchu) - Pride of Poland (s-e-q)    1:2, 0:5


2020-10-15 23:59:00 1602691025 16032426422020-10-14 23:59:00WROCŁAW III - CZĘSTOCHOWA III 0:18
Celebrities (goki) - Olimpia HSB (gadzina86)    0:12, 1:8
FC JaRo Team (jaro21) - Santos Błeszno (jasiu_bno)    0:7, 1:7
FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) - Krownice SA (tobor91)    -:-, -:-
WEZE vv KAPUSCIE II (del_stix_) - Warta Czestochowa (marcinek92)    0:9, 0:12


2020-10-15 23:59:00 1602616483 16032426422020-10-14 23:59:00PRZEMYŚL - KIELCE II 10:13
Unit Przemyśl (ajron94) - KS Wierna Rzeka (qvinto)    3:2, 1:1
Tornado (damiand170) - Galena Kielce (aragorn12)    0:1, 1:3
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - FC Lack (szalony1)    0:4, 0:2
Przemysl (yarek) - Piast Chęciny (tedede)    2:0, 4:0


2020-10-15 23:59:00 1602696026 16032426422020-10-14 23:59:00WARSZAWA IV - CZĘSTOCHOWA II 6:18
KS Olimpia Warszawa (piko66) - Srebrny Grom DK (yaretzky)    0:2, 0:12
Azi SSA (azi) - Newcastle United (szczygiel)    0:1, 2:3
Fragleses (ciosek_999) - Rakow Czestochowa (skalcik)    1:4, 2:3
F.C. Bayern Mokotów (dariod) - Janusze (tymtyrym123)    4:1, 2:0



admin@turniej-miast.pl © 2020 turniej-miast.pl
Czas wczytywania pliku: 0.88753700256348