EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 47
aktualna runda: 6
Ilość miast: 27
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 700

Panel kapitanów



przypomnij hasło


rejsy wędkarskie i wędkarstwo morskie Darłowo

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Sezon 47 - Ekstraklasa

kolejka 1 - 2017-07-18 - tryb opóźniony

2017-07-15 23:59:00 1499960450 15738663382017-07-14 23:59:00ŁÓDŹ - RUDA ŚLĄSKA 11:11
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    2:0, 1:3
Wiktoria Zajafka (zajafkowo) - kamaZsutra (kamaz1992)    2:3, 7:0
White Ravens (krystianj) - Heide FC (simprasi)    0:0, 0:2
() - FC Kolanijo (nicram24)    1:1, 2:1


2017-07-15 23:59:00 1499980019 15738663382017-07-14 23:59:00GDAŃSK - ŚWIĘTOCHŁOWICE 13:10
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    1:2, 2:2
Oceania Rumia (marinero) - FC PaRzaki (harry84)    1:2, 3:0
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - ManU Zabrze (zajcev)    3:1, 3:4
Dymarki Wejherowo (dymus) - Lekko Spoceni (mnowak)    3:2, 3:0


2017-07-15 23:59:00 1499934912 15738663382017-07-14 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA - CZĘSTOCHOWA 13:10
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - FC GIDLE (stroker2)    4:1, 3:4
Szybcy i Wściekli (robson77) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    1:2, 2:2
Szczakowianka (djgrot) - Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno)    3:0, 3:1
Sons of anarchy (lukas1982) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    5:1, 1:4


2017-07-15 23:59:00 1500150449 15738663382017-07-14 23:59:00POZNAŃ - BIAŁYSTOK 16:7
Fc Śrem Team (grzesiu_lol13) - Widzew Łódź (seba_83)    0:4, 4:2
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - Rodzynki (farfocel)    0:2, 2:1
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Rudnia Zabłudów (chris3103)    2:2, 3:1
Śródmiescie Wronki (srodmiescie) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    3:2, 1:0


2017-07-15 23:59:00 1500009746 15738663382017-07-14 23:59:00SZCZECIN - ŁOMŻA 14:2
XYZ (powi1) - FC IMPERATOR (khold)    -:-, -:-
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - KS Greenpi (greenpi)    1:1, 4:0
Niebiański&Team (pawoman1) - The Stars Łomża (az19krzysiek)    3:1, 1:1
Gryf Szczecin (debe) - Vęgoria Team (rostek_93)    4:0, 3:0


2017-07-15 23:59:00 1500016991 15738663382017-07-14 23:59:00WARSZAWA - WROCŁAW 14:8
KS Blizne (maximus491) - Miastostumostów (szczepinho)    1:2, 0:1
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl)    2:1, 2:2
SuRpRiSe (grzenek) - Celebrities (goki)    4:1, 3:1
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - FC CZARNUCHY Young Boys (maradona16)    3:1, 3:3


kolejka 2 - 2017-07-25 - tryb normalny

2019-10-17 23:59:00 1500566060 15738663382019-10-16 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - WROCŁAW 8:14
Heide FC (simprasi) - Miastostumostów (szczepinho)    1:3, 0:2
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl)    3:0, 4:2
kamaZsutra (kamaz1992) - BITCOIN (po10latach)    1:1, 0:3
FC Kolanijo (nicram24) - FC CZARNUCHY Young Boys (maradona16)    0:3, 2:2


2019-10-17 23:59:00 1500493747 15738663382019-10-16 23:59:00ŁOMŻA - WARSZAWA 4:13
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan)    2:3, 2:6
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Varsovia (stanpierre)    4:2, 2:2
KS Greenpi (greenpi) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    -:-, -:-
Vęgoria Team (rostek_93) - SuRpRiSe (grzenek)    0:5, 0:6


2019-10-17 23:59:00 1500538799 15738663382019-10-16 23:59:00BIAŁYSTOK - SZCZECIN 5:17
Widzew Łódź (seba_83) - Gryf Szczecin (debe)    2:4, 1:1
Rodzynki (farfocel) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    3:4, 3:2
Bociany SA (Rejbonaldinho) - Niebiański&Team (pawoman1)    0:1, 1:2
Rudnia Zabłudów (chris3103) - XYZ (powi1)    0:2, 1:1


2019-10-17 23:59:00 1500728690 15738663382019-10-16 23:59:00CZĘSTOCHOWA - POZNAŃ 19:4
FC GIDLE (stroker2) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    4:1, 2:0
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Śródmiescie Wronki (srodmiescie)    2:1, 4:1
Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    3:1, 1:2
Fc Pawonków (grzegorz1968) - Fc Śrem Team (grzesiu_lol13)    1:1, 3:0


2019-10-17 23:59:00 1500469252 15738663382019-10-16 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - DĄBROWA GÓRNICZA 8:14
FC PaRzaki (harry84) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777)    0:2, 0:3
ManU Zabrze (zajcev) - Sons of anarchy (lukas1982)    0:2, 2:1
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - Szybcy i Wściekli (robson77)    0:1, 6:3
FC Sójcze (svennnson) - Szczakowianka (djgrot)    2:2, 2:2


2019-10-17 23:59:00 1500531119 15738663382019-10-16 23:59:00ŁÓDŹ - GDAŃSK 10:13
Wiktoria Zajafka (zajafkowo) - Dymarki Wejherowo (dymus)    1:3, 3:3
() - nieETIkalni Lebork (rozgryf)    1:2, 4:0
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - Oceania Rumia (marinero)    1:3, 2:3
Wielkie Nieporozumienie (picu) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    4:1, 5:0


kolejka 3 - 2017-08-01 - tryb normalny

2019-10-24 23:59:00 1501187021 15738663382019-10-23 23:59:00GDAŃSK - RUDA ŚLĄSKA 22:1
Oceania Rumia (marinero) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922)    6:1, 5:0
Dymarki Wejherowo (dymus) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    2:1, 5:0
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - FC Kolanijo (nicram24)    3:2, 3:3
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - Heide FC (simprasi)    1:0, 2:1


2019-10-24 23:59:00 1501046226 15738663382019-10-23 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA - ŁÓDŹ 8:14
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    4:2, 1:1
Szybcy i Wściekli (robson77) - Wiktoria Zajafka (zajafkowo)    3:1, 0:1
Sons of anarchy (lukas1982) - Wielkie Nieporozumienie (picu)    1:5, 2:3
Szczakowianka (djgrot) - ()    1:9, 1:1


2019-10-24 23:59:00 1501065350 15738663382019-10-23 23:59:00POZNAŃ - ŚWIĘTOCHŁOWICE 5:17
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    3:3, 1:3
Lech Max (maxmarcinw) - ManU Zabrze (zajcev)    3:4, 1:1
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Lekko Spoceni (mnowak)    3:1, 0:2
Fc Śrem Team (grzesiu_lol13) - FC Sójcze (svennnson)    1:2, 1:2


2019-10-24 23:59:00 1501152266 15738663392019-10-23 23:59:00SZCZECIN - CZĘSTOCHOWA 6:9
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - FC GIDLE (stroker2)    2:2, 2:1
XYZ (powi1) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    -:-, -:-
Gryf Szczecin (debe) - Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno)    1:3, 1:1
Niebiański&Team (pawoman1) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    0:1, 1:1


2019-10-24 23:59:00 1501080961 15738663392019-10-23 23:59:00WARSZAWA - BIAŁYSTOK 15:9
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - Widzew Łódź (seba_83)    2:3, 1:4
KS Blizne (maximus491) - Rodzynki (farfocel)    4:2, 2:1
SuRpRiSe (grzenek) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    7:1, 6:1
LEGIA Bielany (quentinzee) - Rudnia Zabłudów (chris3103)    0:2, 3:1


2019-10-24 23:59:00 1501091528 15738663392019-10-23 23:59:00WROCŁAW - ŁOMŻA 11:8
BITCOIN (po10latach) - KS Greenpi (greenpi)    5:2, 0:2
Miastostumostów (szczepinho) - The Stars Łomża (az19krzysiek)    4:0, 0:3
FC CZARNUCHY Young Boys (maradona16) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971)    5:5, -:-
Celebrities (goki) - Vęgoria Team (rostek_93)    0:0, 2:1


kolejka 4 - 2017-08-08 - tryb normalny

2019-10-31 23:59:00 1501840461 15738663392019-10-30 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - ŁOMŻA 5:17
FC Kolanijo (nicram24) - KS Greenpi (greenpi)    3:3, 0:1
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Vęgoria Team (rostek_93)    1:4, 2:0
kamaZsutra (kamaz1992) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971)    1:2, 1:2
Heide FC (simprasi) - The Stars Łomża (az19krzysiek)    0:2, 1:1


2019-10-31 23:59:00 1501740508 15738663392019-10-30 23:59:00BIAŁYSTOK - WROCŁAW 10:13
Rodzynki (farfocel) - Miastostumostów (szczepinho)    5:1, 0:2
Bociany SA (Rejbonaldinho) - Celebrities (goki)    1:3, 1:2
Rudnia Zabłudów (chris3103) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl)    2:0, 0:2
Widzew Łódź (seba_83) - BITCOIN (po10latach)    1:1, 3:1


2019-10-31 23:59:00 1501752958 15738663392019-10-30 23:59:00CZĘSTOCHOWA - WARSZAWA 10:13
Fc Pawonków (grzegorz1968) - SuRpRiSe (grzenek)    0:3, 0:3
Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno) - KS Blizne (maximus491)    1:2, 0:1
FC GIDLE (stroker2) - LEGIA Bielany (quentinzee)    2:0, 3:2
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    2:2, 3:0


2019-10-31 23:59:00 1501709035 15738663392019-10-30 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - SZCZECIN 17:5
FC Sójcze (svennnson) - Gryf Szczecin (debe)    3:3, 3:2
ManU Zabrze (zajcev) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    1:1, 2:5
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - Niebiański&Team (pawoman1)    5:2, 2:1
Lekko Spoceni (mnowak) - XYZ (powi1)    3:0, 3:0


2019-10-31 23:59:00 1501792170 15738663392019-10-30 23:59:00ŁÓDŹ - POZNAŃ 21:3
() - Gunners Puszczykowo (dresiu)    6:2, 2:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Fc Śrem Team (grzesiu_lol13)    2:0, 1:0
Wiktoria Zajafka (zajafkowo) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    1:4, 7:0
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - Lech Max (maxmarcinw)    5:0, 4:3


2019-10-31 23:59:00 1501796735 15738663392019-10-30 23:59:00GDAŃSK - DĄBROWA GÓRNICZA 12:12
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777)    7:0, 5:1
KCA ♥ (rafiooza) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    2:1, 2:3
Dymarki Wejherowo (dymus) - Szybcy i Wściekli (robson77)    6:1, 2:5
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Sons of anarchy (lukas1982)    0:2, 0:4


kolejka 5 - 2017-08-15 - tryb normalny

2019-11-07 23:59:00 1502473689 15738663392019-11-06 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA - RUDA ŚLĄSKA 20:2
Sons of anarchy (lukas1982) - kamaZsutra (kamaz1992)    5:1, 3:0
Szczakowianka (djgrot) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    2:2, 2:0
Szybcy i Wściekli (robson77) - FC Kolanijo (nicram24)    4:1, 4:0
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Heide FC (simprasi)    1:1, 1:0


2019-11-07 23:59:00 1502443323 15738663392019-11-06 23:59:00POZNAŃ - GDAŃSK 8:14
Fc Śrem Team (grzesiu_lol13) - Dymarki Wejherowo (dymus)    2:1, 1:4
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - nieETIkalni Lebork (rozgryf)    3:1, 1:2
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Oceania Rumia (marinero)    2:2, 2:2
Śródmiescie Wronki (srodmiescie) - Słupski Manchester UNITED (simsonson)    1:2, 1:6


2019-11-07 23:59:00 1502273941 15738663392019-11-06 23:59:00SZCZECIN - ŁÓDŹ 3:21
FC BIELICE the end (cypiseekk) - Wiktoria Zajafka (zajafkowo)    2:3, 2:5
Gryf Szczecin (debe) - Wielkie Nieporozumienie (picu)    2:1, 0:3
Niebiański&Team (pawoman1) - ()    1:4, 0:3
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    0:4, 1:5


2019-11-07 23:59:00 1502285654 15738663392019-11-06 23:59:00WARSZAWA - ŚWIĘTOCHŁOWICE 7:16
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Lekko Spoceni (mnowak)    1:1, 1:2
SuRpRiSe (grzenek) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    0:2, 1:0
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - ManU Zabrze (zajcev)    1:4, 4:1
KS Blizne (maximus491) - FC Sójcze (svennnson)    1:3, 1:2


2019-11-07 23:59:00 1502221841 15738663392019-11-06 23:59:00WROCŁAW - CZĘSTOCHOWA 12:6
FC CZARNUCHY Young Boys (maradona16) - FC GIDLE (stroker2)    2:0, 0:1
Miastostumostów (szczepinho) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    1:5, 2:1
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno)    -:-, -:-
Celebrities (goki) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    2:0, 5:0


2019-11-07 23:59:00 1502130219 15738663392019-11-06 23:59:00ŁOMŻA - BIAŁYSTOK 14:8
Vęgoria Team (rostek_93) - Widzew Łódź (seba_83)    2:1, 1:4
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Rodzynki (farfocel)    1:3, 3:1
KS Greenpi (greenpi) - Rudnia Zabłudów (chris3103)    4:1, 2:2
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    6:1, 2:2


kolejka 6 - 2017-08-22 - tryb normalny

2019-11-14 23:59:00 1503138107 15738663392019-11-13 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - BIAŁYSTOK 10:13
Heide FC (simprasi) - Widzew Łódź (seba_83)    0:2, 1:2
kamaZsutra (kamaz1992) - Rodzynki (farfocel)    0:3, 2:0
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    2:2, 1:2
FC Kolanijo (nicram24) - Rudnia Zabłudów (chris3103)    2:0, 2:1


2019-11-14 23:59:00 1502802101 15738663392019-11-13 23:59:00CZĘSTOCHOWA - ŁOMŻA 5:17
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - KS Greenpi (greenpi)    0:5, 1:2
Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971)    2:2, 0:1
FC GIDLE (stroker2) - The Stars Łomża (az19krzysiek)    0:2, 0:1
Fc Pawonków (grzegorz1968) - Vęgoria Team (rostek_93)    3:0, 2:2


2019-11-14 23:59:00 1502867541 15738663392019-11-13 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - WROCŁAW 14:8
FC Sójcze (svennnson) - Miastostumostów (szczepinho)    5:3, 2:0
Lekko Spoceni (mnowak) - Celebrities (goki)    1:1, 2:3
FC PaRzaki (harry84) - BITCOIN (po10latach)    0:2, 2:2
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - FC CZARNUCHY Young Boys (maradona16)    2:0, 3:2


2019-11-14 23:59:00 1502977764 15738663392019-11-13 23:59:00ŁÓDŹ - WARSZAWA 10:13
Wiktoria Zajafka (zajafkowo) - Varsovia (stanpierre)    4:2, 1:0
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan)    0:2, 0:3
() - SuRpRiSe (grzenek)    2:2, 0:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - LEGIA Bielany (quentinzee)    0:3, 1:0


2019-11-14 23:59:00 1503001667 15738663392019-11-13 23:59:00GDAŃSK - SZCZECIN 8:14
Dymarki Wejherowo (dymus) - Gryf Szczecin (debe)    0:3, 2:2
KCA ♥ (rafiooza) - FC BIELICE the end (cypiseekk)    0:3, 2:0
Oceania Rumia (marinero) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    2:0, 1:1
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Niebiański&Team (pawoman1)    0:1, 1:2


2019-11-14 23:59:00 1503033893 15738663392019-11-13 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA - POZNAŃ 9:12
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    2:5, 1:2
Sons of anarchy (lukas1982) - Lech Max (maxmarcinw)    3:0, 1:1
Szybcy i Wściekli (robson77) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    2:2, 2:3
Szczakowianka (djgrot) - Fc Śrem Team (grzesiu_lol13)    3:0, 1:1


kolejka 7 - 2017-08-29 - tryb normalny

2019-11-21 23:59:00 1503660975 15738663392019-11-20 23:59:00POZNAŃ - RUDA ŚLĄSKA 9:15
Gunners Puszczykowo (dresiu) - FC Kolanijo (nicram24)    1:0, 1:2
Fc Śrem Team (grzesiu_lol13) - Heide FC (simprasi)    1:2, 4:2
Lech Max (maxmarcinw) - kamaZsutra (kamaz1992)    1:2, 1:2
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    1:2, 3:0


2019-11-21 23:59:00 1503487200 15738663392019-11-20 23:59:00SZCZECIN - DĄBROWA GÓRNICZA 17:5
Gryf Szczecin (debe) - Sons of anarchy (lukas1982)    4:1, 3:3
Niebiański&Team (pawoman1) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    3:1, 2:1
FC BIELICE the end (cypiseekk) - Szybcy i Wściekli (robson77)    3:2, 1:1
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - Szczakowianka (djgrot)    3:1, 1:2


2019-11-21 23:59:00 1503580817 15738663392019-11-20 23:59:00WARSZAWA - GDAŃSK 13:10
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - Dymarki Wejherowo (dymus)    2:1, 0:2
KS Blizne (maximus491) - nieETIkalni Lebork (rozgryf)    0:1, 1:3
SuRpRiSe (grzenek) - Oceania Rumia (marinero)    5:1, 5:2
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Słupski Manchester UNITED (simsonson)    3:1, 2:2


2019-11-21 23:59:00 1503594595 15738663392019-11-20 23:59:00WROCŁAW - ŁÓDŹ 8:14
Celebrities (goki) - Wiktoria Zajafka (zajafkowo)    0:5, 1:1
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Wielkie Nieporozumienie (picu)    0:1, 3:2
FC CZARNUCHY Young Boys (maradona16) - ()    0:6, 2:2
BITCOIN (po10latach) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    2:1, 0:3


2019-11-21 23:59:00 1503490718 15738663392019-11-20 23:59:00ŁOMŻA - ŚWIĘTOCHŁOWICE 10:13
Vęgoria Team (rostek_93) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    1:2, 2:6
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - ManU Zabrze (zajcev)    1:1, 4:2
KS Greenpi (greenpi) - Lekko Spoceni (mnowak)    3:0, 0:1
The Stars Łomża (az19krzysiek) - FC Sójcze (svennnson)    2:1, 2:5


2019-11-21 23:59:00 1503493311 15738663392019-11-20 23:59:00BIAŁYSTOK - CZĘSTOCHOWA 11:11
Bociany SA (Rejbonaldinho) - FC GIDLE (stroker2)    2:3, 3:1
Rudnia Zabłudów (chris3103) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    0:2, 2:2
Rodzynki (farfocel) - Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno)    4:4, 2:1
Widzew Łódź (seba_83) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    1:0, 0:2


kolejka 8 - 2017-09-05 - tryb normalny

2019-11-28 23:59:00 1504279008 15738663392019-11-27 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - CZĘSTOCHOWA 11:11
FC Kolanijo (nicram24) - FC GIDLE (stroker2)    3:2, 0:2
kamaZsutra (kamaz1992) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    2:1, 2:6
Heide FC (simprasi) - Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno)    2:1, 3:3
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    2:2, 2:3


2019-11-28 23:59:00 1504131268 15738663402019-11-27 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - BIAŁYSTOK 13:10
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - Widzew Łódź (seba_83)    0:4, 2:1
FC Sójcze (svennnson) - Rodzynki (farfocel)    6:2, 1:3
ManU Zabrze (zajcev) - Rudnia Zabłudów (chris3103)    2:1, 3:0
Lekko Spoceni (mnowak) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    2:2, 0:3


2019-11-28 23:59:00 1504126492 15738663402019-11-27 23:59:00ŁÓDŹ - ŁOMŻA 17:5
Wiktoria Zajafka (zajafkowo) - KS Greenpi (greenpi)    4:2, 2:2
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - Vęgoria Team (rostek_93)    6:0, 2:0
() - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971)    6:0, 1:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - The Stars Łomża (az19krzysiek)    0:3, 2:0


2019-11-28 23:59:00 1504214032 15738663402019-11-27 23:59:00GDAŃSK - WROCŁAW 14:8
KCA ♥ (rafiooza) - Miastostumostów (szczepinho)    0:1, 0:0
Dymarki Wejherowo (dymus) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl)    6:0, 1:2
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - BITCOIN (po10latach)    2:1, 2:2
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - FC CZARNUCHY Young Boys (maradona16)    3:2, 8:2


2019-11-28 23:59:00 1504114784 15738663402019-11-27 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA - WARSZAWA 7:16
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan)    2:3, 0:1
Szybcy i Wściekli (robson77) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    4:0, 0:3
Szczakowianka (djgrot) - SuRpRiSe (grzenek)    0:4, 1:4
Sons of anarchy (lukas1982) - LEGIA Bielany (quentinzee)    2:2, 5:0


2019-11-28 23:59:00 1504187956 15738663402019-11-27 23:59:00POZNAŃ - SZCZECIN 13:10
Śródmiescie Wronki (srodmiescie) - Gryf Szczecin (debe)    2:3, 0:1
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - FC BIELICE the end (cypiseekk)    2:1, 1:0
Fc Śrem Team (grzesiu_lol13) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    3:2, 1:4
Gunners Puszczykowo (dresiu) - Niebiański&Team (pawoman1)    4:0, 1:1


kolejka 9 - 2017-09-12 - tryb normalny

2019-12-05 23:59:00 1504765449 15738663402019-12-04 23:59:00SZCZECIN - RUDA ŚLĄSKA 14:8
Gryf Szczecin (debe) - kamaZsutra (kamaz1992)    5:2, 1:3
FC BIELICE the end (cypiseekk) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    2:2, 3:1
Niebiański&Team (pawoman1) - FC Kolanijo (nicram24)    3:1, 1:2
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - Heide FC (simprasi)    2:2, 3:0


2019-12-05 23:59:00 1504800933 15738663402019-12-04 23:59:00WARSZAWA - POZNAŃ 12:3
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    2:1, 4:2
SuRpRiSe (grzenek) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    3:1, 4:4
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Lech Max (maxmarcinw)    2:2, 2:2
KS Blizne (maximus491) - Fc Śrem Team (grzesiu_lol13)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1504711316 15738663402019-12-04 23:59:00WROCŁAW - DĄBROWA GÓRNICZA 5:17
Celebrities (goki) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777)    0:2, 1:3
Miastostumostów (szczepinho) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    1:5, 2:2
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Sons of anarchy (lukas1982)    1:3, 1:1
BITCOIN (po10latach) - Szybcy i Wściekli (robson77)    1:0, 0:3


2019-12-05 23:59:00 1504787099 15738663402019-12-04 23:59:00ŁOMŻA - GDAŃSK 10:13
Vęgoria Team (rostek_93) - Dymarki Wejherowo (dymus)    4:3, 2:2
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Słupski Manchester UNITED (simsonson)    0:2, 1:4
KS Greenpi (greenpi) - KCA ♥ (rafiooza)    1:3, 3:1
The Stars Łomża (az19krzysiek) - nieETIkalni Lebork (rozgryf)    1:2, 2:1


2019-12-05 23:59:00 1504691819 15738663402019-12-04 23:59:00BIAŁYSTOK - ŁÓDŹ 8:14
Widzew Łódź (seba_83) - Wiktoria Zajafka (zajafkowo)    0:0, 5:3
Bociany SA (Rejbonaldinho) - Wielkie Nieporozumienie (picu)    1:5, 2:6
Rodzynki (farfocel) - ()    1:0, 1:1
Rudnia Zabłudów (chris3103) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    2:4, 1:3


2019-12-05 23:59:00 1504862244 15738663402019-12-04 23:59:00CZĘSTOCHOWA - ŚWIĘTOCHŁOWICE 16:7
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    3:1, 5:3
Fc Pawonków (grzegorz1968) - ManU Zabrze (zajcev)    1:2, 0:0
FC GIDLE (stroker2) - Lekko Spoceni (mnowak)    3:1, 4:2
Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno) - FC Sójcze (svennnson)    4:3, 0:5


kolejka 10 - 2017-09-19 - tryb normalny

2019-12-12 23:59:00 1505499749 15738663402019-12-11 23:59:00 RUDA ŚLĄSKA - ŚWIĘTOCHŁOWICE 11:11
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)    1:2, 2:2
Heide FC (simprasi) - ManU Zabrze (zajcev)    2:1, 2:2
FC Kolanijo (nicram24) - Lekko Spoceni (mnowak)    1:4, 1:0
kamaZsutra (kamaz1992) - FC Sójcze (svennnson)    1:3, 2:1


2019-12-12 23:59:00 1505335229 15738663402019-12-11 23:59:00ŁÓDŹ - CZĘSTOCHOWA 12:6
Wiktoria Zajafka (zajafkowo) - FC GIDLE (stroker2)    -:-, -:-
() - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    0:9, 1:0
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno)    3:0, 4:1
◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl) - Fc Pawonków (grzegorz1968)    3:2, 0:2


2019-12-12 23:59:00 1505403410 15738663402019-12-11 23:59:00GDAŃSK - BIAŁYSTOK 13:10
Dymarki Wejherowo (dymus) - Widzew Łódź (seba_83)    2:3, 0:1
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Bociany SA (Rejbonaldinho)    4:1, 0:2
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - Rudnia Zabłudów (chris3103)    4:1, 3:2
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Rodzynki (farfocel)    5:2, 0:0


2019-12-12 23:59:00 1505333690 15738663402019-12-11 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA - ŁOMŻA 9:15
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - KS Greenpi (greenpi)    1:3, 0:1
Szczakowianka (djgrot) - Vęgoria Team (rostek_93)    4:3, 1:4
Sons of anarchy (lukas1982) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971)    1:0, 1:3
Szybcy i Wściekli (robson77) - The Stars Łomża (az19krzysiek)    3:2, 2:3


2019-12-12 23:59:00 15738663402019-12-11 23:59:00POZNAŃ - WROCŁAW 24:0
() - Miastostumostów (szczepinho)    3:0, 3:0
() - The Fighting Mangooses FC (maly_pl)    3:0, 3:0
() - BITCOIN (po10latach)    3:0, 3:0
() - FC CZARNUCHY Young Boys (maradona16)    3:0, 3:0


2019-12-12 23:59:00 1505292400 15738663402019-12-11 23:59:00SZCZECIN - WARSZAWA 14:8
FC BIELICE the end (cypiseekk) - Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan)    4:1, 0:1
Gryf Szczecin (debe) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)    2:1, 3:0
Niebiański&Team (pawoman1) - KS Blizne (maximus491)    2:1, 1:1
Deluxe Kamień Pomorski (turkov86) - SuRpRiSe (grzenek)    1:2, 2:2


kolejka 11 - 2017-09-26 - tryb normalny

2019-12-19 23:59:00 1505999171 15738663402019-12-18 23:59:00WARSZAWA - RUDA ŚLĄSKA 20:2
KS Blizne (maximus491) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo)    4:1, 2:0
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - kamaZsutra (kamaz1992)    1:1, 3:2
SuRpRiSe (grzenek) - FC Kolanijo (nicram24)    3:3, 8:0
Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - Heide FC (simprasi)    3:2, 3:0


2019-12-19 23:59:00 1505924116 15738663402019-12-18 23:59:00WROCŁAW - SZCZECIN 5:17
FC CZARNUCHY Young Boys (maradona16) - Gryf Szczecin (debe)    0:5, 2:5
Celebrities (goki) - FC BIELICE the end (cypiseekk)    2:2, 2:3
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Deluxe Kamień Pomorski (turkov86)    0:1, 2:3
Miastostumostów (szczepinho) - Niebiański&Team (pawoman1)    3:0, 2:2


2019-12-19 23:59:00 1506003598 15738663402019-12-18 23:59:00ŁOMŻA - POZNAŃ 19:4
Vęgoria Team (rostek_93) - Gunners Puszczykowo (dresiu)    3:2, 2:1
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Fc Śrem Team (grzesiu_lol13)    3:0, 9:0
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Lech Max (maxmarcinw)    3:3, 2:1
KS Greenpi (greenpi) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie)    1:3, 3:2


2019-12-19 23:59:00 1505903951 15738663402019-12-18 23:59:00BIAŁYSTOK - DĄBROWA GÓRNICZA 8:14
Bociany SA (Rejbonaldinho) - INTER Sosnowiec (marcino1906)    1:1, 2:3
Rodzynki (farfocel) - Sons of anarchy (lukas1982)    1:2, 2:2
Widzew Łódź (seba_83) - Szybcy i Wściekli (robson77)    5:0, 3:1
Rudnia Zabłudów (chris3103) - Szczakowianka (djgrot)    1:3, 3:4


2019-12-19 23:59:00 1506059752 15738663402019-12-18 23:59:00CZĘSTOCHOWA - GDAŃSK 11:11
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Dymarki Wejherowo (dymus)    2:2, 4:1
FC GIDLE (stroker2) - Słupski Manchester UNITED (simsonson)    1:5, 2:2
Fc Pawonków (grzegorz1968) - PREZYDENT GDANSK (tclinton)    2:0, 3:0
Latamy i zwiedzamy (jasiu_bno) - nieETIkalni Lebork (rozgryf)    2:4, 0:3


2019-12-19 23:59:00 1506124274 15738663402019-12-18 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE - ŁÓDŹ 6:18
FC Sójcze (svennnson) - Wiktoria Zajafka (zajafkowo)    2:4, 5:3
Lekko Spoceni (mnowak) - Wielkie Nieporozumienie (picu)    0:2, 0:2
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - ()    0:3, 1:2
ManU Zabrze (zajcev) - ◄19A10► R-W-R Warriors ® (madmat_pl)    2:3, 5:1


admin@turniej-miast.pl © 2019 turniej-miast.pl