EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 47
aktualna runda: 6
Ilość miast: 27
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 700

Panel kapitanów



przypomnij hasło


rejsy wędkarskie i wędkarstwo morskie Darłowo

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Sezon 47 - 1 LIGA

kolejka 1 - 2017-07-18 - tryb opóźniony

2017-07-15 23:59:00 1500029612 15738722672017-07-14 23:59:00KRAKÓW - TCZEW 13:10
Bears are Back (misiekksc) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg)    3:1, 2:1
Mafia Koniaka (k0niak) - Depresja Żuławy (spalony1)    0:0, 1:3
Leszczów (karolek88) - Drivers Tczew (driverman)    0:3, 0:3
KRK BULLS (fredek-krk) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak)    7:1, 4:2


2017-07-15 23:59:00 1499944840 15738722672017-07-14 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - BEŁCHATÓW 6:18
Czechovitz Czechowice (marchol) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    2:4, 3:1
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    3:4, 2:1
Ekskluzywni menele (szmina1990) - Gold Team Bełchatów (l-viu)    0:3, 0:3
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - UEEUnijneZjeby (oralgol)    0:2, 0:5


2017-07-15 23:59:00 1499921068 15738722672017-07-14 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE - WARSZAWA II 10:13
T Ξ S L Λ (muadeep) - MATRIX TEAM (lech)    2:0, 3:2
Kamionka Death SquaD (el-ronino) - ZIELONE LUDKI (schrek)    0:1, 0:1
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - FA Sandtown (jazz)    4:1, 1:2
Zakrzewo SSA (detoks99) - INCORPORA7ED (mdy)    2:2, 0:1


2017-07-15 23:59:00 1500029689 15738722672017-07-14 23:59:00KRAKÓW II - WROCŁAW II 13:10
Gleszcz SSA (shpaq1) - RS Wikowyje (sirralf)    7:0, 4:2
FC Inter Kraków (maestro84) - Powersoft Wroclaw (julius2u)    1:2, 3:3
Grasshoppers Klucze (ang) - Football Club Breslau (ghede_p)    0:2, 2:1
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - KS Widawa Bierutów (henio45)    4:1, 1:5


2017-07-15 23:59:00 1499855621 15738722672017-07-14 23:59:00SIEDLCE - TYCHY 16:7
Drink Team ֆiedlce (drasker) - Ekipa Damcia (damcio)    1:0, 1:1
SVT Siedlce (bialybosik) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    7:1, 5:0
Opus Dei (kusabi3) - Moze jeszcze wroce.. (szpaku_)    0:3, 0:4
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Tychy Falcons (Tatlik20)    5:3, 2:0


2017-07-15 23:59:00 1499933228 15738722672017-07-14 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA II - LUBLIN 12:9
GORNIK PIASKI (jery53) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    3:0, 1:1
() - Gerlach (szymall)    1:2, 2:1
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - kolesie z tatar (kaziu)    1:1, 0:3
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    3:1, 2:2


kolejka 2 - 2017-07-25 - tryb normalny

2019-10-17 23:59:00 1500469567 15738722672019-10-16 23:59:00TCZEW - LUBLIN 7:13
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    2:2, 1:1
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Gerlach (szymall)    2:4, 3:1
Drivers Tczew (driverman) - kolesie z tatar (kaziu)    2:3, 1:1
Depresja Żuławy (spalony1) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    2:2, 1:2


2019-10-17 23:59:00 1500462014 15738722672019-10-16 23:59:00TYCHY - DĄBROWA GÓRNICZA II 14:8
THE FAVOURITES (michle) - GORNIK PIASKI (jery53)    3:0, 4:1
Ekipa Damcia (damcio) - San Escobar Country (xxxleonxxx)    0:1, 1:1
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - ()    2:2, 1:0
Moze jeszcze wroce.. (szpaku_) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    2:0, 1:2


2019-10-17 23:59:00 1500753653 15738722672019-10-16 23:59:00WROCŁAW II - SIEDLCE 12:12
RS Wikowyje (sirralf) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    2:3, 1:4
Powersoft Wroclaw (julius2u) - SVT Siedlce (bialybosik)    2:0, 1:2
Football Club Breslau (ghede_p) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    2:1, 1:2
KS Widawa Bierutów (henio45) - Opus Dei (kusabi3)    1:0, 3:0


2019-10-17 23:59:00 1500416699 15738722672019-10-16 23:59:00WARSZAWA II - KRAKÓW II 11:11
FA Sandtown (jazz) - FC Inter Kraków (maestro84)    3:4, 4:3
INCORPORA7ED (mdy) - TS Wisla Krakow (robsonts)    2:2, 4:1
MATRIX TEAM (lech) - Grasshoppers Klucze (ang)    4:1, 1:3
ZIELONE LUDKI (schrek) - Gleszcz SSA (shpaq1)    1:2, 2:2


2019-10-17 23:59:00 1500493381 15738722672019-10-16 23:59:00BEŁCHATÓW - ŁAZISKA GÓRNE 11:11
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - T Ξ S L Λ (muadeep)    2:5, 2:2
Gold Team Bełchatów (l-viu) - Kamionka Death SquaD (el-ronino)    2:2, 2:0
Choroszczynka SA (dziwnyy) - Zakrzewo SSA (detoks99)    4:3, 5:1
UEEUnijneZjeby (oralgol) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)    0:1, 0:4


2019-10-17 23:59:00 1500491814 15738722672019-10-16 23:59:00KRAKÓW - CZECHOWICE-DZIEDZICE 7:16
Leszczów (karolek88) - Czechovitz Czechowice (marchol)    1:5, 2:0
Mafia Koniaka (k0niak) - WNB Czechovice-Dz. (jarqa)    0:6, 0:8
Bears are Back (misiekksc) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    3:0, 3:5
∫ f〈x〉dx (master789) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    1:3, 0:0


kolejka 3 - 2017-08-01 - tryb normalny

2019-10-24 23:59:00 1501057188 15738722672019-10-23 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - TCZEW 9:15
Czechovitz Czechowice (marchol) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg)    0:4, 4:0
Zrazim SSA (caqerr) - Depresja Żuławy (spalony1)    0:6, 0:6
Ekskluzywni menele (szmina1990) - Drivers Tczew (driverman)    6:1, 1:3
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak)    4:0, 0:1


2019-10-24 23:59:00 1501214624 15738722672019-10-23 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE - KRAKÓW 9:15
Zakrzewo SSA (detoks99) - Mafia Koniaka (k0niak)    1:4, 0:4
T Ξ S L Λ (muadeep) - Leszczów (karolek88)    4:0, 4:0
Kamionka Death SquaD (el-ronino) - KRK BULLS (fredek-krk)    0:3, 2:7
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - Bears are Back (misiekksc)    0:5, 2:1


2019-10-24 23:59:00 1501182496 15738722672019-10-23 23:59:00KRAKÓW II - BEŁCHATÓW 7:16
TS Wisla Krakow (robsonts) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    2:4, 0:2
Grasshoppers Klucze (ang) - Gold Team Bełchatów (l-viu)    1:4, 3:7
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    0:2, 0:0
Gleszcz SSA (shpaq1) - UEEUnijneZjeby (oralgol)    6:0, 3:1


2019-10-24 23:59:00 1501077691 15738722672019-10-23 23:59:00SIEDLCE - WARSZAWA II 11:11
Drink Team ֆiedlce (drasker) - MATRIX TEAM (lech)    2:1, 1:1
SVT Siedlce (bialybosik) - ZIELONE LUDKI (schrek)    3:2, 0:1
Opus Dei (kusabi3) - FA Sandtown (jazz)    1:3, 1:3
FC DROHICZYN (roleksiuk) - INCORPORA7ED (mdy)    1:1, 5:3


2019-10-24 23:59:00 1501103706 15738722672019-10-23 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA II - WROCŁAW II 17:5
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - RS Wikowyje (sirralf)    2:0, 3:3
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - Powersoft Wroclaw (julius2u)    3:1, 1:1
®ranje FC (savagevoice) - Football Club Breslau (ghede_p)    3:0, 3:0
San Escobar Country (xxxleonxxx) - KS Widawa Bierutów (henio45)    0:1, 2:0


2019-10-24 23:59:00 1501029803 15738722672019-10-23 23:59:00LUBLIN - TYCHY 15:9
Gerlach (szymall) - Moze jeszcze wroce.. (szpaku_)    1:3, 1:0
JABOLOWE OFIARY (wredny) - THE FAVOURITES (michle)    0:7, 5:1
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    6:0, 0:1
kolesie z tatar (kaziu) - Tychy Falcons (Tatlik20)    4:2, 2:1


kolejka 4 - 2017-08-08 - tryb normalny

2019-10-31 23:59:00 1501701056 15738722672019-10-30 23:59:00TCZEW - TYCHY 9:12
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - Ekipa Damcia (damcio)    2:2, 2:2
Depresja Żuławy (spalony1) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    0:4, 6:0
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Tychy Falcons (Tatlik20)    0:0, 4:1
Drivers Tczew (driverman) - Moze jeszcze wroce.. (szpaku_)    0:1, 0:2


2019-10-31 23:59:00 1501532002 15738722672019-10-30 23:59:00WROCŁAW II - LUBLIN 7:10
RS Wikowyje (sirralf) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    2:2, 0:3
Powersoft Wroclaw (julius2u) - Gerlach (szymall)    -:-, -:-
Football Club Breslau (ghede_p) - kolesie z tatar (kaziu)    0:3, 2:1
KS Widawa Bierutów (henio45) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    2:6, 2:1


2019-10-31 23:59:00 1501703075 15738722672019-10-30 23:59:00WARSZAWA II - DĄBROWA GÓRNICZA II 18:6
INCORPORA7ED (mdy) - FC Torpedo Dabrowa (cywil1468)    2:1, 1:4
ZIELONE LUDKI (schrek) - San Escobar Country (xxxleonxxx)    5:0, 1:0
FA Sandtown (jazz) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    3:2, 5:1
MATRIX TEAM (lech) - GORNIK PIASKI (jery53)    2:4, 5:0


2019-10-31 23:59:00 1501697266 15738722682019-10-30 23:59:00BEŁCHATÓW - SIEDLCE 17:5
Gold Team Bełchatów (l-viu) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    1:0, 1:0
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - SVT Siedlce (bialybosik)    1:5, 1:0
Choroszczynka SA (dziwnyy) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    1:1, 6:2
UEEUnijneZjeby (oralgol) - Opus Dei (kusabi3)    2:2, 3:1


2019-10-31 23:59:00 1501959210 15738722682019-10-30 23:59:00KRAKÓW - KRAKÓW II 9:15
KRK BULLS (fredek-krk) - FC Inter Kraków (maestro84)    1:3, 3:1
∫ f〈x〉dx (master789) - TS Wisla Krakow (robsonts)    0:3, 0:3
Mafia Koniaka (k0niak) - Grasshoppers Klucze (ang)    6:0, 0:1
Leszczów (karolek88) - TS Barca Skawina (miruswspanialy)    2:5, 3:1


2019-10-31 23:59:00 1501681661 15738722682019-10-30 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - ŁAZISKA GÓRNE 10:13
Ekskluzywni menele (szmina1990) - T Ξ S L Λ (muadeep)    1:1, 4:2
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Kamionka Death SquaD (el-ronino)    2:3, 0:1
Goral Zywiec (firefox78) - Zakrzewo SSA (detoks99)    2:0, 1:3
Czechovitz Czechowice (marchol) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)    3:0, 2:7


kolejka 5 - 2017-08-15 - tryb normalny

2019-11-07 23:59:00 1502399305 15738722682019-11-06 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE - TCZEW 11:11
Kamionka Death SquaD (el-ronino) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg)    2:2, 1:2
Zakrzewo SSA (detoks99) - Depresja Żuławy (spalony1)    0:4, 3:1
T Ξ S L Λ (muadeep) - Drivers Tczew (driverman)    3:2, 2:3
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak)    6:1, 2:2


2019-11-07 23:59:00 1502392535 15738722682019-11-06 23:59:00KRAKÓW II - CZECHOWICE-DZIEDZICE 14:8
Gleszcz SSA (shpaq1) - Czechovitz Czechowice (marchol)    2:2, 3:0
FC Inter Kraków (maestro84) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    2:2, 2:1
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    1:0, 1:5
TS Wisla Krakow (robsonts) - WNB Czechovice-Dz. (jarqa)    2:0, 0:4


2019-11-07 23:59:00 1501876684 15738722682019-11-06 23:59:00SIEDLCE - KRAKÓW 13:10
FC DROHICZYN (roleksiuk) - ∫ f〈x〉dx (master789)    5:1, 2:3
Opus Dei (kusabi3) - Mafia Koniaka (k0niak)    0:4, 2:1
Drink Team ֆiedlce (drasker) - KRK BULLS (fredek-krk)    3:0, 2:1
SVT Siedlce (bialybosik) - Bears are Back (misiekksc)    1:1, 0:1


2019-11-07 23:59:00 1502352080 15738722682019-11-06 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA II - BEŁCHATÓW 7:16
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - Gold Team Bełchatów (l-viu)    1:1, 0:4
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - UEEUnijneZjeby (oralgol)    2:4, 1:4
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    0:1, 0:3
() - Choroszczynka SA (dziwnyy)    3:2, 2:0


2019-11-07 23:59:00 1502276117 15738722682019-11-06 23:59:00LUBLIN - WARSZAWA II 15:6
JABOLOWE OFIARY (wredny) - MATRIX TEAM (lech)    2:2, 1:1
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - ZIELONE LUDKI (schrek)    3:1, 1:1
kolesie z tatar (kaziu) - FA Sandtown (jazz)    2:1, 2:0
Gerlach (szymall) - INCORPORA7ED (mdy)    1:3, 5:1


2019-11-07 23:59:00 1502220304 15738722682019-11-06 23:59:00TYCHY - WROCŁAW II 10:7
Moze jeszcze wroce.. (szpaku_) - RS Wikowyje (sirralf)    -:-, -:-
Ekipa Damcia (damcio) - Powersoft Wroclaw (julius2u)    3:2, 2:3
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - Football Club Breslau (ghede_p)    2:2, 3:4
THE FAVOURITES (michle) - KS Widawa Bierutów (henio45)    2:0, 2:1


kolejka 6 - 2017-08-22 - tryb normalny

2019-11-14 23:59:00 1502892536 15738722682019-11-13 23:59:00TCZEW - WROCŁAW II 13:10
Drivers Tczew (driverman) - RS Wikowyje (sirralf)    2:2, 1:2
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Powersoft Wroclaw (julius2u)    0:1, 3:1
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - Football Club Breslau (ghede_p)    3:0, 3:0
Depresja Żuławy (spalony1) - KS Widawa Bierutów (henio45)    0:1, 3:2


2019-11-14 23:59:00 1502901601 15738722682019-11-13 23:59:00WARSZAWA II - TYCHY 7:16
ZIELONE LUDKI (schrek) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    3:1, 1:3
MATRIX TEAM (lech) - THE FAVOURITES (michle)    1:2, 0:2
FA Sandtown (jazz) - Moze jeszcze wroce.. (szpaku_)    1:1, 0:2
INCORPORA7ED (mdy) - Tychy Falcons (Tatlik20)    0:1, 4:0


2019-11-14 23:59:00 1502901007 15738722682019-11-13 23:59:00BEŁCHATÓW - LUBLIN 18:6
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    1:3, 2:1
Gold Team Bełchatów (l-viu) - Gerlach (szymall)    2:1, 1:2
UEEUnijneZjeby (oralgol) - kolesie z tatar (kaziu)    3:1, 2:0
Choroszczynka SA (dziwnyy) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    3:1, 2:1


2019-11-14 23:59:00 1503030630 15738722682019-11-13 23:59:00KRAKÓW - DĄBROWA GÓRNICZA II 22:1
Leszczów (karolek88) - GORNIK PIASKI (jery53)    3:0, 2:0
KRK BULLS (fredek-krk) - San Escobar Country (xxxleonxxx)    15:1, 3:0
Bears are Back (misiekksc) - ()    3:1, 6:0
Mafia Koniaka (k0niak) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    2:1, 2:2


2019-11-14 23:59:00 1502864596 15738722682019-11-13 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - SIEDLCE 13:10
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    0:4, 0:4
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - SVT Siedlce (bialybosik)    1:1, 1:3
Czechovitz Czechowice (marchol) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    5:2, 2:0
Ekskluzywni menele (szmina1990) - Opus Dei (kusabi3)    3:1, 3:1


2019-11-14 23:59:00 1502942856 15738722682019-11-13 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE - KRAKÓW II 13:10
Kamionka Death SquaD (el-ronino) - Grasshoppers Klucze (ang)    1:0, 2:2
T Ξ S L Λ (muadeep) - FC Inter Kraków (maestro84)    3:2, 1:3
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - TS Barca Skawina (miruswspanialy)    2:1, 2:1
Zakrzewo SSA (detoks99) - Gleszcz SSA (shpaq1)    0:1, 1:4


kolejka 7 - 2017-08-29 - tryb normalny

2019-11-21 23:59:00 1503603139 15738722682019-11-20 23:59:00KRAKÓW II - TCZEW 9:15
Gleszcz SSA (shpaq1) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg)    3:1, 2:1
Grasshoppers Klucze (ang) - Depresja Żuławy (spalony1)    1:2, 2:4
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Drivers Tczew (driverman)    6:1, 1:2
FC Inter Kraków (maestro84) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak)    1:5, 2:3


2019-11-21 23:59:00 1503573790 15738722682019-11-20 23:59:00SIEDLCE - ŁAZISKA GÓRNE 9:15
SVT Siedlce (bialybosik) - T Ξ S L Λ (muadeep)    2:0, 1:4
Drink Team ֆiedlce (drasker) - Kamionka Death SquaD (el-ronino)    5:1, 8:0
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Zakrzewo SSA (detoks99)    1:2, 3:5
Opus Dei (kusabi3) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)    0:3, 1:2


2019-11-21 23:59:00 1503607737 15738722682019-11-20 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA II - CZECHOWICE-DZIEDZICE 10:13
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Czechovitz Czechowice (marchol)    2:2, 1:3
®ranje FC (savagevoice) - WNB Czechovice-Dz. (jarqa)    3:1, 3:2
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    0:1, 0:1
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    1:3, 3:2


2019-11-21 23:59:00 1503564672 15738722682019-11-20 23:59:00LUBLIN - KRAKÓW 10:13
Gerlach (szymall) - Mafia Koniaka (k0niak)    2:1, 1:1
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Leszczów (karolek88)    0:3, 2:1
kolesie z tatar (kaziu) - KRK BULLS (fredek-krk)    3:5, 1:3
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Bears are Back (misiekksc)    1:3, 5:0


2019-11-21 23:59:00 1503515422 15738722682019-11-20 23:59:00TYCHY - BEŁCHATÓW 8:14
Moze jeszcze wroce.. (szpaku_) - Gold Team Bełchatów (l-viu)    0:1, 1:1
Ekipa Damcia (damcio) - UEEUnijneZjeby (oralgol)    2:2, 4:2
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    4:0, 0:2
Tychy Falcons (Tatlik20) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    1:6, 1:3


2019-11-21 23:59:00 1503510906 15738722682019-11-20 23:59:00WROCŁAW II - WARSZAWA II 11:8
RS Wikowyje (sirralf) - MATRIX TEAM (lech)    3:0, 3:1
Powersoft Wroclaw (julius2u) - ZIELONE LUDKI (schrek)    3:1, -:-
Football Club Breslau (ghede_p) - FA Sandtown (jazz)    2:3, 2:2
KS Widawa Bierutów (henio45) - INCORPORA7ED (mdy)    2:4, 2:2


kolejka 8 - 2017-09-05 - tryb normalny

2019-11-28 23:59:00 1504119290 15738722682019-11-27 23:59:00TCZEW - WARSZAWA II 8:14
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - FA Sandtown (jazz)    1:0, 0:0
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - MATRIX TEAM (lech)    1:2, 2:2
Drivers Tczew (driverman) - ZIELONE LUDKI (schrek)    1:3, 1:2
Depresja Żuławy (spalony1) - INCORPORA7ED (mdy)    1:3, 6:2


2019-11-28 23:59:00 1504187581 15738722682019-11-27 23:59:00BEŁCHATÓW - WROCŁAW II 16:7
UEEUnijneZjeby (oralgol) - RS Wikowyje (sirralf)    3:2, 2:1
Gold Team Bełchatów (l-viu) - Powersoft Wroclaw (julius2u)    3:1, 2:2
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Football Club Breslau (ghede_p)    4:0, 3:1
Choroszczynka SA (dziwnyy) - KS Widawa Bierutów (henio45)    0:4, 2:4


2019-11-28 23:59:00 1504127177 15738722682019-11-27 23:59:00KRAKÓW - TYCHY 22:1
Leszczów (karolek88) - Ekipa Damcia (damcio)    6:1, 3:0
Bears are Back (misiekksc) - THE FAVOURITES (michle)    3:0, 3:0
KRK BULLS (fredek-krk) - Tychy Falcons (Tatlik20)    1:0, 4:2
Mafia Koniaka (k0niak) - Moze jeszcze wroce.. (szpaku_)    1:1, 5:0


2019-11-28 23:59:00 1503555906 15738722682019-11-27 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - LUBLIN 14:8
Czechovitz Czechowice (marchol) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    5:3, 5:0
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - Gerlach (szymall)    3:0, 0:2
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - kolesie z tatar (kaziu)    1:6, 4:2
Ekskluzywni menele (szmina1990) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    4:4, 1:1


2019-11-28 23:59:00 1504238956 15738722682019-11-27 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE - DĄBROWA GÓRNICZA II 6:15
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - GORNIK PIASKI (jery53)    1:0, 1:1
Kamionka Death SquaD (el-ronino) - ()    1:2, 0:3
T Ξ S L Λ (muadeep) - ®ranje FC (savagevoice)    0:0, 1:1
Zakrzewo SSA (detoks99) - San Escobar Country (xxxleonxxx)    0:3, 0:3


2019-11-28 23:59:00 1504127671 15738722692019-11-27 23:59:00KRAKÓW II - SIEDLCE 8:14
Gleszcz SSA (shpaq1) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    0:4, 6:3
FC Inter Kraków (maestro84) - SVT Siedlce (bialybosik)    3:3, 1:3
TS Wisla Krakow (robsonts) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    0:1, 0:3
Grasshoppers Klucze (ang) - Opus Dei (kusabi3)    3:0, 0:0


kolejka 9 - 2017-09-12 - tryb normalny

2019-12-05 23:59:00 1504635769 15738722692019-12-04 23:59:00SIEDLCE - TCZEW 16:7
FC DROHICZYN (roleksiuk) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg)    4:3, 6:0
Opus Dei (kusabi3) - Depresja Żuławy (spalony1)    0:3, 1:2
Drink Team ֆiedlce (drasker) - Drivers Tczew (driverman)    2:0, 4:1
SVT Siedlce (bialybosik) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak)    2:2, 1:0


2019-12-05 23:59:00 1504792800 15738722692019-12-04 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA II - KRAKÓW II 11:11
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - TS Barca Skawina (miruswspanialy)    3:2, 2:2
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - FC Inter Kraków (maestro84)    2:2, 0:1
() - TS Wisla Krakow (robsonts)    0:2, 0:1
®ranje FC (savagevoice) - Grasshoppers Klucze (ang)    2:0, 2:0


2019-12-05 23:59:00 1504638223 15738722692019-12-04 23:59:00LUBLIN - ŁAZISKA GÓRNE 14:8
kolesie z tatar (kaziu) - FC Bruno (lipi)    2:2, 3:1
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - T Ξ S L Λ (muadeep)    1:2, 2:1
Gerlach (szymall) - Zakrzewo SSA (detoks99)    2:2, 3:2
JABOLOWE OFIARY (wredny) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)    4:0, 0:4


2019-12-05 23:59:00 1504716153 15738722692019-12-04 23:59:00TYCHY - CZECHOWICE-DZIEDZICE 6:12
Moze jeszcze wroce.. (szpaku_) - Czechovitz Czechowice (marchol)    1:2, 2:1
Tychy Falcons (Tatlik20) - WNB Czechovice-Dz. (jarqa)    0:3, 0:3
Ekipa Damcia (damcio) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    0:3, 4:1
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    -:-, -:-


2019-12-05 23:59:00 1504803274 15738722692019-12-04 23:59:00WROCŁAW II - KRAKÓW 8:14
RS Wikowyje (sirralf) - ∫ f〈x〉dx (master789)    1:2, 2:2
Powersoft Wroclaw (julius2u) - Mafia Koniaka (k0niak)    2:2, 1:3
Football Club Breslau (ghede_p) - Leszczów (karolek88)    2:3, 1:2
KS Widawa Bierutów (henio45) - Bears are Back (misiekksc)    1:0, 3:2


2019-12-05 23:59:00 1504696789 15738722692019-12-04 23:59:00WARSZAWA II - BEŁCHATÓW 13:10
ZIELONE LUDKI (schrek) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    4:2, 1:0
INCORPORA7ED (mdy) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    3:2, 3:1
MATRIX TEAM (lech) - UEEUnijneZjeby (oralgol)    0:1, 1:1
FA Sandtown (jazz) - Gold Team Bełchatów (l-viu)    0:2, 1:2


kolejka 10 - 2017-09-19 - tryb normalny

2019-12-12 23:59:00 1505310140 15738722692019-12-11 23:59:00TCZEW - BEŁCHATÓW 13:10
Depresja Żuławy (spalony1) - AA Bełchatów (qwetyuiop65)    0:2, 0:4
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Choroszczynka SA (dziwnyy)    3:1, 2:5
Drivers Tczew (driverman) - Gold Team Bełchatów (l-viu)    1:1, 4:2
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - UEEUnijneZjeby (oralgol)    3:1, 3:1


2019-12-12 23:59:00 1505515874 15738722692019-12-11 23:59:00KRAKÓW - WARSZAWA II 14:8
Mafia Koniaka (k0niak) - MATRIX TEAM (lech)    4:1, 4:1
KRK BULLS (fredek-krk) - ZIELONE LUDKI (schrek)    5:1, 1:1
Leszczów (karolek88) - FA Sandtown (jazz)    1:2, 4:6
Bears are Back (misiekksc) - INCORPORA7ED (mdy)    1:1, 4:1


2019-12-12 23:59:00 1505416024 15738722692019-12-11 23:59:00CZECHOWICE-DZIEDZICE - WROCŁAW II 10:13
Ekskluzywni menele (szmina1990) - RS Wikowyje (sirralf)    5:0, 3:4
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - Powersoft Wroclaw (julius2u)    1:2, 1:1
Czechovitz Czechowice (marchol) - Football Club Breslau (ghede_p)    4:0, 4:2
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - KS Widawa Bierutów (henio45)    2:4, 0:2


2019-12-12 23:59:00 1505239270 15738722692019-12-11 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE - TYCHY 12:3
FC Bruno (lipi) - Ekipa Damcia (damcio)    1:1, 3:2
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - Blaugrana Stare Tychy (arek1981)    2:2, 3:2
Zakrzewo SSA (detoks99) - Moze jeszcze wroce.. (szpaku_)    -:-, -:-
T Ξ S L Λ (muadeep) - Tychy Falcons (Tatlik20)    1:1, 3:1


2019-12-12 23:59:00 1505332533 15738722692019-12-11 23:59:00KRAKÓW II - LUBLIN 8:14
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    0:0, 2:3
Gleszcz SSA (shpaq1) - Gerlach (szymall)    0:0, 1:0
FC Inter Kraków (maestro84) - kolesie z tatar (kaziu)    1:4, 0:2
Grasshoppers Klucze (ang) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc)    2:4, 3:2


2019-12-12 23:59:00 1505286143 15738722692019-12-11 23:59:00SIEDLCE - DĄBROWA GÓRNICZA II 16:7
Opus Dei (kusabi3) - GORNIK PIASKI (jery53)    3:3, 1:3
FC DROHICZYN (roleksiuk) - FC Torpedo Dabrowa (cywil1468)    9:3, 2:0
SVT Siedlce (bialybosik) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom)    1:2, 2:1
Drink Team ֆiedlce (drasker) - ®ranje FC (savagevoice)    3:2, 3:0


kolejka 11 - 2017-09-26 - tryb normalny

2019-12-19 23:59:00 1506017692 15738722692019-12-18 23:59:00DĄBROWA GÓRNICZA II - TCZEW 10:10
San Escobar Country (xxxleonxxx) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg)    3:1, 2:4
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Depresja Żuławy (spalony1)    2:2, 2:2
GORNIK PIASKI (jery53) - Drivers Tczew (driverman)    0:0, 1:1
() - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak)    0:1, 4:1


2019-12-19 23:59:00 1505815755 15738722692019-12-18 23:59:00LUBLIN - SIEDLCE 12:9
kolesie z tatar (kaziu) - SVT Siedlce (bialybosik)    2:0, 3:2
Gerlach (szymall) - Drink Team ֆiedlce (drasker)    1:1, 1:1
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - FC DROHICZYN (roleksiuk)    3:5, 2:2
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Opus Dei (kusabi3)    0:1, 3:2


2019-12-19 23:59:00 1505932136 15738722692019-12-18 23:59:00TYCHY - KRAKÓW II 2:20
Blaugrana Stare Tychy (arek1981) - TS Barca Skawina (miruswspanialy)    2:2, 0:3
Tychy Falcons (Tatlik20) - TS Wisla Krakow (robsonts)    0:3, 0:3
Ekipa Damcia (damcio) - Grasshoppers Klucze (ang)    0:3, 0:0
Moze jeszcze wroce.. (szpaku_) - Gleszcz SSA (shpaq1)    0:3, 0:3


2019-12-19 23:59:00 1506104243 15738722692019-12-18 23:59:00WROCŁAW II - ŁAZISKA GÓRNE 0:24
Powersoft Wroclaw (julius2u) - FC Bruno (lipi)    0:3, 0:3
RS Wikowyje (sirralf) - T Ξ S L Λ (muadeep)    0:3, 0:3
Football Club Breslau (ghede_p) - Zakrzewo SSA (detoks99)    0:3, 0:3
KS Widawa Bierutów (henio45) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)    0:3, 0:3


2019-12-19 23:59:00 1505935860 15738722692019-12-18 23:59:00WARSZAWA II - CZECHOWICE-DZIEDZICE 12:12
ZIELONE LUDKI (schrek) - Czechovitz Czechowice (marchol)    1:2, 1:3
FA Sandtown (jazz) - Ekskluzywni menele (szmina1990)    1:3, 0:3
INCORPORA7ED (mdy) - WNB Czechovice-Dz. (jarqa)    2:1, 3:1
MATRIX TEAM (lech) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos)    3:1, 4:1


2019-12-19 23:59:00 1505927334 15738722692019-12-18 23:59:00BEŁCHATÓW - KRAKÓW 5:17
UEEUnijneZjeby (oralgol) - Mafia Koniaka (k0niak)    0:3, 0:3
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Leszczów (karolek88)    1:3, 2:1
Choroszczynka SA (dziwnyy) - KRK BULLS (fredek-krk)    1:1, 2:2
Lions Belchatow (polakes) - Bears are Back (misiekksc)    1:6, 2:5


admin@turniej-miast.pl © 2019 turniej-miast.pl