EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
Terminarz 3 Liga
Tabela 3 Liga

INFO
aktualny sezon: 47
aktualna runda: 6
Ilość miast: 27
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 700

Panel kapitanów



przypomnij hasło


rejsy wędkarskie i wędkarstwo morskie Darłowo

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Sezon 47 - 2 LIGA

kolejka 1 - 2017-07-18 - tryb opóźniony

2017-07-15 23:59:00 1500150636 15738677632017-07-14 23:59:00POZNAŃ II - GDAŃSK III 9:15
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Fc Aroosos (aroos)    1:7, 0:1
FC Wypyszek (pawel-w4) - Fragmenty Nietoperzy (kujas)    0:7, 0:7
FC Bonin (sirmarcus) - FC Gdansk36 (jx2)    6:0, 1:2
Grom Plewiska (camou) - KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75)    1:0, 2:0


2017-07-15 23:59:00 1499924294 15738677632017-07-14 23:59:00SZCZECIN II - LUBLIN II 6:18
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - ()    2:4, 0:3
() - Preber (distrek6)    1:8, 1:11
FC BIELICE the end (cypiseekk) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    3:1, 2:0
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    1:4, 0:2


2017-07-15 23:59:00 1499884386 15738677632017-07-14 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - ŁÓDŹ II 6:15
Slaytanic Army (bozzz) - Zblutowo (pigwa)    2:2, 0:0
FC Bruno (lipi) - Kyno Team (kyno)    2:0, 1:5
The Irons Chorzów (theirons) - FC LSG (lsg)    0:2, 1:2
MZ TO JUŻ TYLKO KOMERCJA (krawon) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    0:0, 0:2


2017-07-15 23:59:00 1499925515 15738677632017-07-14 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - PRZEMYŚL 17:5
() - Przemysl (yarek)    2:2, 3:0
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - FC Redu Przemyśl (redu10)    0:0, 1:3
KSZO Ostrowiec (tomek992) - SKRA Przemysl (kuba335)    2:0, 2:1
WZG Sandomierz (misiekmk) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    8:1, 3:1


2017-07-15 23:59:00 1500033502 15738677632017-07-14 23:59:00KRAKÓW III - WARSZAWA III 15:9
() - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek)    2:4, 4:1
Myszków SSA (hoolt) - Green Street Elite (czajas)    2:4, 3:2
Kaer Morhen (newton91) - FC Lions Warsaw (sepek)    2:1, 1:4
FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl) - Mitschullen SSA (cubuus)    4:0, 3:1


2017-07-15 23:59:00 1499921226 15738677632017-07-14 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - GDAŃSK II 15:9
ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco) - Chojnickie Byki (grubby)    1:3, 4:3
KS KRUK (avwk) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    1:2, 0:2
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - Fc V.A.C.S (piotr444)    2:0, 2:0
Inter Halemba (danielek1512) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    3:1, 2:0


kolejka 2 - 2017-07-25 - tryb normalny

2019-10-17 23:59:00 1500574958 15738677642019-10-16 23:59:00GDAŃSK III - GDAŃSK II 3:21
FC Gdansk36 (jx2) - Chojnickie Byki (grubby)    0:1, 1:4
Fragmenty Nietoperzy (kujas) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    3:4, 0:1
KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    0:4, 0:2
Fc Aroosos (aroos) - WYBRZEZE (tpazura)    0:2, 4:3


2019-10-17 23:59:00 1500609749 15738677642019-10-16 23:59:00WARSZAWA III - ŁAZISKA GÓRNE III 12:9
Mitschullen SSA (cubuus) - ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco)    5:2, 3:3
FC Lions Warsaw (sepek) - KS KRUK (avwk)    2:1, 1:1
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba)    3:1, 0:0
Green Street Elite (czajas) - Inter Halemba (danielek1512)    0:3, 0:3


2019-10-17 23:59:00 1500403640 15738677642019-10-16 23:59:00PRZEMYŚL - KRAKÓW III 17:5
FC Redu Przemyśl (redu10) - Myszków SSA (hoolt)    1:2, 3:2
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Kaer Morhen (newton91)    1:1, 1:0
SKRA Przemysl (kuba335) - FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl)    2:0, 1:1
Przemysl (yarek) - ()    3:2, 2:0


2019-10-17 23:59:00 1500531580 15738677642019-10-16 23:59:00ŁÓDŹ II - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 4:19
FC LSG (lsg) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    4:3, 0:5
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - WZG Sandomierz (misiekmk)    4:5, 0:2
◄19A10►Brunsberga (wazon1910) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    1:2, 1:1
White Ravens (krystianj) - ()    0:9, 0:8


2019-10-17 23:59:00 1500481870 15738677642019-10-16 23:59:00LUBLIN II - ŁAZISKA GÓRNE II 13:10
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - Slaytanic Army (bozzz)    1:2, 2:0
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - FC Bruno (lipi)    1:1, 2:3
() - The Irons Chorzów (theirons)    0:1, 3:1
Preber (distrek6) - MZ TO JUŻ TYLKO KOMERCJA (krawon)    2:0, 3:1


2019-10-17 23:59:00 1500581756 15738677642019-10-16 23:59:00POZNAŃ II - SZCZECIN II 7:16
ᅵDCᅵ™KKS LECH 2006 (pniewiaki) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    1:11, 0:9
Grom Plewiska (camou) - ()    6:2, 8:0
MKS Polonia Słubice (cmfan) - FC BIELICE the end (cypiseekk)    2:2, 2:3
FC Bonin (sirmarcus) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    1:2, 1:2


kolejka 3 - 2017-08-01 - tryb normalny

2019-10-24 23:59:00 1501152303 15738677642019-10-23 23:59:00SZCZECIN II - GDAŃSK III 9:15
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - Fc Aroosos (aroos)    1:2, 0:3
() - Fragmenty Nietoperzy (kujas)    1:6, 2:6
Pogoń Szczecin (mark_oh) - FC Gdansk36 (jx2)    2:0, 2:0
FC BIELICE the end (cypiseekk) - KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75)    3:0, 1:2


2019-10-24 23:59:00 1501214783 15738677642019-10-23 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - POZNAŃ II 11:11
FC Bruno (lipi) - ()    4:3, 5:1
MZ TO JUŻ TYLKO KOMERCJA (krawon) - Grom Plewiska (camou)    2:2, 2:1
The Irons Chorzów (theirons) - FC Bonin (sirmarcus)    0:5, 2:7
Slaytanic Army (bozzz) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    1:2, 1:1


2019-10-24 23:59:00 1501190711 15738677642019-10-23 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - LUBLIN II 19:4
KSZO Ostrowiec (tomek992) - ()    2:0, 2:0
WZG Sandomierz (misiekmk) - Preber (distrek6)    4:1, 3:1
() - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    0:1, 1:1
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    3:0, 1:0


2019-10-24 23:59:00 1501147562 15738677642019-10-23 23:59:00KRAKÓW III - ŁÓDŹ II 10:13
FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)    3:1, 1:0
Kaer Morhen (newton91) - Kyno Team (kyno)    1:2, 2:2
() - FC LSG (lsg)    2:8, 2:3
Myszków SSA (hoolt) - Zblutowo (pigwa)    1:2, 3:1


2019-10-24 23:59:00 1501086788 15738677642019-10-23 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - PRZEMYŚL 9:15
ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco) - Przemysl (yarek)    0:2, 0:4
KS KRUK (avwk) - SKRA Przemysl (kuba335)    0:1, 2:4
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    5:1, 3:2
Inter Halemba (danielek1512) - FC Redu Przemyśl (redu10)    1:3, 4:1


2019-10-24 23:59:00 1501187072 15738677642019-10-23 23:59:00GDAŃSK II - WARSZAWA III 22:1
WYBRZEZE (tpazura) - Mitschullen SSA (cubuus)    0:0, 3:2
Chojnickie Byki (grubby) - FC Lions Warsaw (sepek)    3:0, 3:0
Fc V.A.C.S (piotr444) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    1:0, 2:1
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - fc browary academy (utsyzyf)    4:1, 3:0


kolejka 4 - 2017-08-08 - tryb normalny

2019-10-31 23:59:00 1501796804 15738677642019-10-30 23:59:00GDAŃSK III - WARSZAWA III 16:7
Fragmenty Nietoperzy (kujas) - Mitschullen SSA (cubuus)    1:0, 2:0
FC Gdansk36 (jx2) - FC Lions Warsaw (sepek)    2:3, 2:2
Fc Aroosos (aroos) - Green Street Elite (czajas)    3:0, 3:0
KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek)    1:2, 1:0


2019-10-31 23:59:00 1501740269 15738677642019-10-30 23:59:00PRZEMYŚL - GDAŃSK II 8:14
SKRA Przemysl (kuba335) - Chojnickie Byki (grubby)    0:1, 5:3
FC Redu Przemyśl (redu10) - Fc V.A.C.S (piotr444)    1:2, 3:4
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    2:2, 0:3
Przemysl (yarek) - WYBRZEZE (tpazura)    2:1, 2:2


2019-10-31 23:59:00 1501655296 15738677642019-10-30 23:59:00ŁÓDŹ II - ŁAZISKA GÓRNE III 10:13
Kyno Team (kyno) - ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco)    3:1, 3:1
FC LSG (lsg) - KS KRUK (avwk)    0:1, 1:2
◄19A10►Brunsberga (wazon1910) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba)    2:1, 0:3
White Ravens (krystianj) - Inter Halemba (danielek1512)    0:6, 1:1


2019-10-31 23:59:00 1501789238 15738677642019-10-30 23:59:00LUBLIN II - KRAKÓW III 15:9
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - LKS Wisła Szczucin (galenos1992)    4:0, 7:0
Preber (distrek6) - Kaer Morhen (newton91)    2:1, 0:1
() - FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl)    1:5, 2:3
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - ()    3:0, 3:0


2019-10-31 23:59:00 1501841794 15738677642019-10-30 23:59:00POZNAŃ II - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 12:12
() - WZG Sandomierz (misiekmk)    2:4, 0:7
Grom Plewiska (camou) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    0:2, 2:3
FC Bonin (sirmarcus) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    2:1, 1:0
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Brygada RR (rafal_r)    4:2, 1:0


2019-10-31 23:59:00 1501738993 15738677642019-10-30 23:59:00SZCZECIN II - ŁAZISKA GÓRNE II 9:9
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Slaytanic Army (bozzz)    3:2, 1:2
() - FC Bruno (lipi)    0:10, 0:12
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - The Irons Chorzów (theirons)    2:1, 3:1
FC BIELICE the end (cypiseekk) - MZ TO JUŻ TYLKO KOMERCJA (krawon)    -:-, -:-


kolejka 5 - 2017-08-15 - tryb normalny

2019-11-07 23:59:00 1502399351 15738677642019-11-06 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - GDAŃSK III 15:9
MZ TO JUŻ TYLKO KOMERCJA (krawon) - Fc Aroosos (aroos)    3:1, 1:5
The Irons Chorzów (theirons) - Fragmenty Nietoperzy (kujas)    0:4, 4:1
FC Bruno (lipi) - FC Gdansk36 (jx2)    3:0, 3:0
Slaytanic Army (bozzz) - KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75)    3:4, 2:1


2019-11-07 23:59:00 1502374016 15738677642019-11-06 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - SZCZECIN II 13:10
WZG Sandomierz (misiekmk) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    2:1, 1:1
KSZO Ostrowiec (tomek992) - ()    10:2, 5:0
Brygada RR (rafal_r) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    1:2, 6:1
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - XYZ (powi1)    1:2, 1:3


2019-11-07 23:59:00 1502350369 15738677642019-11-06 23:59:00KRAKÓW III - POZNAŃ II 10:13
FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    4:0, 2:0
Kaer Morhen (newton91) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    1:1, 0:2
Myszków SSA (hoolt) - Grom Plewiska (camou)    3:2, 2:4
LKS Wisła Szczucin (galenos1992) - FC Bonin (sirmarcus)    0:4, 1:7


2019-11-07 23:59:00 1502350575 15738677642019-11-06 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - LUBLIN II 18:6
ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    3:0, 0:3
KS KRUK (avwk) - ()    1:3, 2:1
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    5:2, 3:1
Inter Halemba (danielek1512) - Preber (distrek6)    2:1, 3:1


2019-11-07 23:59:00 1502398670 15738677642019-11-06 23:59:00GDAŃSK II - ŁÓDŹ II 12:12
WYBRZEZE (tpazura) - FC LSG (lsg)    0:1, 2:5
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - Kyno Team (kyno)    2:3, 3:1
Chojnickie Byki (grubby) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)    6:2, 5:0
Fc V.A.C.S (piotr444) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    2:1, 0:3


2019-11-07 23:59:00 1502304355 15738677642019-11-06 23:59:00WARSZAWA III - PRZEMYŚL 8:14
fc browary academy (utsyzyf) - Przemysl (yarek)    0:5, 1:4
FC Lions Warsaw (sepek) - SKRA Przemysl (kuba335)    0:3, 1:1
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - FC Redu Przemyśl (redu10)    5:0, 4:4
Mitschullen SSA (cubuus) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    4:2, 0:1


kolejka 6 - 2017-08-22 - tryb normalny

2019-11-14 23:59:00 1503002290 15738677642019-11-13 23:59:00GDAŃSK III - PRZEMYŚL 10:13
Fc Aroosos (aroos) - Przemysl (yarek)    0:3, 1:7
Fragmenty Nietoperzy (kujas) - SKRA Przemysl (kuba335)    2:4, 2:6
FC Gdansk36 (jx2) - FC Redu Przemyśl (redu10)    3:0, 1:1
KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    2:1, 3:2


2019-11-14 23:59:00 1502974820 15738677642019-11-13 23:59:00ŁÓDŹ II - WARSZAWA III 11:11
Kyno Team (kyno) - Mitschullen SSA (cubuus)    1:3, 1:3
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - FC Lions Warsaw (sepek)    4:2, 3:2
White Ravens (krystianj) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    1:1, 3:0
FC LSG (lsg) - Green Street Elite (czajas)    1:1, 1:3


2019-11-14 23:59:00 1503077436 15738677642019-11-13 23:59:00LUBLIN II - GDAŃSK II 10:13
Preber (distrek6) - Chojnickie Byki (grubby)    2:1, 1:2
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    1:3, 1:0
() - Fc V.A.C.S (piotr444)    1:1, 5:2
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    0:1, 1:3


2019-11-14 23:59:00 15738677642019-11-13 23:59:00POZNAŃ II - ŁAZISKA GÓRNE III 0:24
() - ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco)    0:3, 0:3
() - KS KRUK (avwk)    0:3, 0:3
() - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba)    0:3, 0:3
() - Inter Halemba (danielek1512)    0:3, 0:3


2019-11-14 23:59:00 1502860500 15738677642019-11-13 23:59:00SZCZECIN II - KRAKÓW III 13:10
() - Myszków SSA (hoolt)    0:4, 1:3
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl)    0:2, 1:0
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Kaer Morhen (newton91)    1:1, 4:0
XYZ (powi1) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014)    3:0, 3:1


2019-11-14 23:59:00 1502943026 15738677652019-11-13 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 6:18
Slaytanic Army (bozzz) - WZG Sandomierz (misiekmk)    1:4, 0:3
MZ TO JUŻ TYLKO KOMERCJA (krawon) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    0:3, 0:3
FC Bruno (lipi) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    2:1, 1:0
The Irons Chorzów (theirons) - Brygada RR (rafal_r)    1:3, 0:3


kolejka 7 - 2017-08-29 - tryb normalny

2019-11-21 23:59:00 1503522006 15738677652019-11-20 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - GDAŃSK III 20:2
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Fc Aroosos (aroos)    3:1, 2:0
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Fragmenty Nietoperzy (kujas)    0:0, 2:2
WZG Sandomierz (misiekmk) - FC Gdansk36 (jx2)    4:0, 5:2
Brygada RR (rafal_r) - KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75)    4:0, 4:0


2019-11-21 23:59:00 1503414139 15738677652019-11-20 23:59:00KRAKÓW III - ŁAZISKA GÓRNE II 11:11
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Slaytanic Army (bozzz)    0:3, 1:4
Kaer Morhen (newton91) - FC Bruno (lipi)    2:3, 1:1
FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl) - The Irons Chorzów (theirons)    3:1, 1:1
Myszków SSA (hoolt) - MZ TO JUŻ TYLKO KOMERCJA (krawon)    10:0, 13:1


2019-11-21 23:59:00 1503601628 15738677652019-11-20 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - SZCZECIN II 9:3
ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    -:-, -:-
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - ()    10:0, 1:0
KS KRUK (avwk) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    4:1, 1:3
Inter Halemba (danielek1512) - XYZ (powi1)    -:-, -:-


2019-11-21 23:59:00 1503611597 15738677652019-11-20 23:59:00GDAŃSK II - POZNAŃ II 6:15
WYBRZEZE (tpazura) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    1:1, 2:6
Chojnickie Byki (grubby) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    1:4, 1:3
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - Grom Plewiska (camou)    3:0, 2:2
Fc V.A.C.S (piotr444) - FC Bonin (sirmarcus)    1:8, 1:1


2019-11-21 23:59:00 1503632635 15738677652019-11-20 23:59:00WARSZAWA III - LUBLIN II 12:12
Mitschullen SSA (cubuus) - ()    1:5, 2:0
FC Lions Warsaw (sepek) - Preber (distrek6)    2:3, 1:2
Green Street Elite (czajas) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    4:2, 1:3
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    3:1, 3:0


2019-11-21 23:59:00 1503595991 15738677652019-11-20 23:59:00PRZEMYŚL - ŁÓDŹ II 1:22
SKRA Przemysl (kuba335) - ◄19A10►Brunsberga (wazon1910)    0:3, 0:3
FC Redu Przemyśl (redu10) - White Ravens (krystianj)    2:2, 2:3
Przemysl (yarek) - FC LSG (lsg)    2:4, 1:2
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    0:2, 1:3


kolejka 8 - 2017-09-05 - tryb normalny

2019-11-28 23:59:00 1504214703 15738677652019-11-27 23:59:00GDAŃSK III - ŁÓDŹ II 8:14
Fragmenty Nietoperzy (kujas) - ◄19A10►Brunsberga (wazon1910)    1:1, 1:2
FC Gdansk36 (jx2) - White Ravens (krystianj)    0:5, 0:3
Fc Aroosos (aroos) - FC LSG (lsg)    2:1, 4:1
KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    0:4, 1:1


2019-11-28 23:59:00 1504378809 15738677652019-11-27 23:59:00LUBLIN II - PRZEMYŚL 11:11
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Przemysl (yarek)    0:4, 1:1
() - FC Redu Przemyśl (redu10)    1:1, 2:1
Preber (distrek6) - SKRA Przemysl (kuba335)    4:1, 0:3
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    2:3, 4:1


2019-11-28 23:59:00 1504188124 15738677652019-11-27 23:59:00POZNAŃ II - WARSZAWA III 10:13
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Mitschullen SSA (cubuus)    1:0, 0:5
Grom Plewiska (camou) - FC Lions Warsaw (sepek)    0:2, 1:2
FC Bonin (sirmarcus) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    1:2, 1:1
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Green Street Elite (czajas)    2:0, 2:0


2019-11-28 23:59:00 1504158249 15738677652019-11-27 23:59:00SZCZECIN II - GDAŃSK II 5:17
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Chojnickie Byki (grubby)    1:2, 0:0
() - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    1:9, 1:7
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - Fc V.A.C.S (piotr444)    0:0, 2:0
XYZ (powi1) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    0:4, 0:2


2019-11-28 23:59:00 1504239099 15738677652019-11-27 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - ŁAZISKA GÓRNE III 19:4
KS Choje Łaziska Średnie (gegol) - ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco)    3:1, 3:0
FC Bruno (lipi) - KS KRUK (avwk)    3:2, 5:0
Slaytanic Army (bozzz) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba)    13:0, 3:0
The Irons Chorzów (theirons) - Inter Halemba (danielek1512)    1:1, 0:1


2019-11-28 23:59:00 1504213942 15738677652019-11-27 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - KRAKÓW III 19:4
Brygada RR (rafal_r) - Myszków SSA (hoolt)    4:0, 2:3
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - Kaer Morhen (newton91)    2:2, 3:0
KSZO Ostrowiec (tomek992) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014)    7:1, 1:0
WZG Sandomierz (misiekmk) - FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl)    5:1, 4:2


kolejka 9 - 2017-09-12 - tryb normalny

2019-12-05 23:59:00 1504811674 15738677652019-12-04 23:59:00KRAKÓW III - GDAŃSK III 11:11
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Fc Aroosos (aroos)    0:3, 0:3
Kaer Morhen (newton91) - Fragmenty Nietoperzy (kujas)    2:0, 2:5
FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl) - FC Gdansk36 (jx2)    3:0, 1:1
Myszków SSA (hoolt) - KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75)    2:2, 3:2


2019-12-05 23:59:00 1504769650 15738677652019-12-04 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 11:11
ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco) - Brygada RR (rafal_r)    0:5, 3:2
KS KRUK (avwk) - WZG Sandomierz (misiekmk)    1:4, 0:3
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    2:2, 2:1
Inter Halemba (danielek1512) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    1:1, 3:0


2019-12-05 23:59:00 1504820094 15738677652019-12-04 23:59:00GDAŃSK II - ŁAZISKA GÓRNE II 6:15
Chojnickie Byki (grubby) - Slaytanic Army (bozzz)    1:1, 1:2
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - The Irons Chorzów (theirons)    1:2, 1:1
WYBRZEZE (tpazura) - Kamionka Death SquaD (el-ronino)    2:0, 0:3
Fc V.A.C.S (piotr444) - KS Choje Łaziska Średnie (gegol)    2:4, 1:1


2019-12-05 23:59:00 1505061464 15738677652019-12-04 23:59:00WARSZAWA III - SZCZECIN II 13:10
Mitschullen SSA (cubuus) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    2:0, 2:4
Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) - ()    3:2, 1:2
FC Lions Warsaw (sepek) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    3:3, 1:2
Green Street Elite (czajas) - XYZ (powi1)    3:0, 3:0


2019-12-05 23:59:00 1504794392 15738677652019-12-04 23:59:00PRZEMYŚL - POZNAŃ II 8:14
FC Redu Przemyśl (redu10) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    1:2, 1:3
Przemysl (yarek) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    1:1, 2:3
SKRA Przemysl (kuba335) - Grom Plewiska (camou)    2:3, 2:2
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - FC Bonin (sirmarcus)    3:0, 3:0


2019-12-05 23:59:00 1504807087 15738677652019-12-04 23:59:00ŁÓDŹ II - LUBLIN II 11:8
Kyno Team (kyno) - ()    1:1, 0:0
FC LSG (lsg) - Preber (distrek6)    2:4, 1:1
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    2:2, 4:2
White Ravens (krystianj) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    1:1, 2:0


kolejka 10 - 2017-09-19 - tryb normalny

2019-12-12 23:59:00 1505403461 15738677652019-12-11 23:59:00GDAŃSK III - LUBLIN II 14:8
FC Gdansk36 (jx2) - ()    1:0, 2:1
Fc Aroosos (aroos) - Preber (distrek6)    1:2, 3:2
Fragmenty Nietoperzy (kujas) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)    0:1, 1:1
KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75) - Oranjes Zamość (patrick89zmc)    3:3, 4:2


2019-12-12 23:59:00 1505467963 15738677652019-12-11 23:59:00POZNAŃ II - ŁÓDŹ II 0:24
Grom Plewiska (camou) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85)    1:3, 2:3
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Kyno Team (kyno)    0:1, 0:2
MKS Polonia Słubice (cmfan) - ◄19A10►Brunsberga (wazon1910)    0:3, 0:3
ᅵDCᅵ™KKS LECH 2006 (pniewiaki) - White Ravens (krystianj)    0:8, 0:5


2019-12-12 23:59:00 1505282817 15738677652019-12-11 23:59:00SZCZECIN II - PRZEMYŚL 16:7
CRS Pogoń Barlinek (roberto28) - SKRA Przemysl (kuba335)    5:0, 4:0
() - FC Redu Przemyśl (redu10)    3:1, 2:3
Pogoń Szczecin (mark_oh) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    5:1, 6:0
XYZ (powi1) - Przemysl (yarek)    1:1, 0:2


2019-12-12 23:59:00 1505337333 15738677652019-12-11 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - WARSZAWA III 7:10
Slaytanic Army (bozzz) - Mitschullen SSA (cubuus)    -:-, -:-
KS Choje Łaziska Średnie (gegol) - FC Lions Warsaw (sepek)    2:1, 1:2
Kamionka Death SquaD (el-ronino) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    2:2, 2:1
The Irons Chorzów (theirons) - Green Street Elite (czajas)    1:2, 1:2


2019-12-12 23:59:00 1505375985 15738677652019-12-11 23:59:00SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - GDAŃSK II 18:6
Brygada RR (rafal_r) - Chojnickie Byki (grubby)    4:1, 3:0
Kwaski Sandomierz (dlugi19881109) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)    1:2, 0:2
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Fc V.A.C.S (piotr444)    4:0, 3:2
WZG Sandomierz (misiekmk) - FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666)    3:0, 4:0


2019-12-12 23:59:00 1505673267 15738677652019-12-11 23:59:00KRAKÓW III - ŁAZISKA GÓRNE III 5:17
Myszków SSA (hoolt) - ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco)    0:3, 0:3
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - KS KRUK (avwk)    1:4, 1:2
Kaer Morhen (newton91) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba)    2:1, 1:1
FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl) - Inter Halemba (danielek1512)    3:3, 1:3


kolejka 11 - 2017-09-26 - tryb normalny

2019-12-19 23:59:00 1506018708 15738677652019-12-18 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - GDAŃSK III 18:6
ŁAZISKA GÓRNE-WERK (fcmarco) - Fc Aroosos (aroos)    1:5, 2:1
KS KRUK (avwk) - Fragmenty Nietoperzy (kujas)    0:1, 2:0
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - FC Gdansk36 (jx2)    3:0, 3:2
Inter Halemba (danielek1512) - KS Lechia Gdańsk S.A (urbanator75)    1:0, 3:0


2019-12-19 23:59:00 1506026768 15738677652019-12-18 23:59:00GDAŃSK II - KRAKÓW III 16:4
WYBRZEZE (tpazura) - Myszków SSA (hoolt)    2:2, 2:2
Fc V.A.C.S (piotr444) - Kaer Morhen (newton91)    3:0, 3:0
Chojnickie Byki (grubby) - FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl)    2:2, 1:1
FC WARRIOR GDAŃSK (bartex666) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014)    4:0, 8:1


2019-12-19 23:59:00 1506154093 15738677652019-12-18 23:59:00WARSZAWA III - SANDOMIERZ & OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 6:18
Mitschullen SSA (cubuus) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    2:5, 5:2
FC Lions Warsaw (sepek) - WZG Sandomierz (misiekmk)    0:5, 2:3
Green Street Elite (czajas) - Kwaski Sandomierz (dlugi19881109)    3:5, 3:2
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - Brygada RR (rafal_r)    0:6, 0:8


2019-12-19 23:59:00 1505847680 15738677662019-12-18 23:59:00PRZEMYŚL - ŁAZISKA GÓRNE II 11:11
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Slaytanic Army (bozzz)    3:4, 3:3
SKRA Przemysl (kuba335) - The Irons Chorzów (theirons)    1:1, 3:4
Przemysl (yarek) - Kamionka Death SquaD (el-ronino)    2:1, 4:1
FC Redu Przemyśl (redu10) - KS Choje Łaziska Średnie (gegol)    2:4, 2:1


2019-12-19 23:59:00 1506012957 15738677662019-12-18 23:59:00ŁÓDŹ II - SZCZECIN II 6:15
KS Wymyśle (gepetto) - CRS Pogoń Barlinek (roberto28)    1:3, 2:5
Kyno Team (kyno) - ()    1:3, 5:1
White Ravens (krystianj) - Pogoń Szczecin (mark_oh)    0:3, 0:3
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - XYZ (powi1)    1:0, -:-


2019-12-19 23:59:00 1506024406 15738677662019-12-18 23:59:00LUBLIN II - POZNAŃ II 2:14
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - MKS Polonia Słubice (cmfan)    0:3, 1:1
Preber (distrek6) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw)    0:2, 3:3
() - Grom Plewiska (camou)    0:4, 0:2
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - ᅵDCᅵ™KKS LECH 2006 (pniewiaki)    -:-, -:-


admin@turniej-miast.pl © 2019 turniej-miast.pl