EKSTRAKLASA
Terminarz Ekstraklasa
Tabela Ekstraklasa

I LIGA
Terminarz 1 Liga
Tabela 1 Liga

II LIGA
Terminarz 2 Liga
Tabela 2 Liga

III LIGA
INFO
aktualny sezon: 49
aktualna runda: 1
Ilość miast: 27
Ilość sekcji: 46
Ilość graczy: 724

Panel kapitanów



przypomnij hasło


stare płytki z cegły

domy weselne i sale weselne opinie i komentarze

Sezon 49 - 2 LIGA

kolejka 1 - 2019-03-05 - tryb opóźniony

2019-03-02 23:59:00 1551385865 15904589922019-03-01 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - WARSZAWA V 13:10
LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17) - fc browary academy (utsyzyf)    3:0, 3:0
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Virtus Warszawa (pawszu)    1:0, 0:1
Krownice SA (tobor91) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    0:3, 0:3
Dzięki za grę (patryk5l) - ()    1:1, 2:1


2019-03-02 23:59:00 1551302480 15904589922019-03-01 23:59:00LUBLIN - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 4:19
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Śląsk Bytom (wessu)    0:4, 1:3
Preber (distrek6) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    4:1, 0:1
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    0:2, 3:3
Motor⚽Czechów (zibi07) - FC Gadom (gadom1990)    0:1, 3:4


2019-03-02 23:59:00 1551305410 15904589922019-03-01 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 16:1
The Irons Chorzów (theirons) - DYNAMIT SA (kristott)    6:1, 5:0
®ranje FC (savagevoice) - INIEMAMOCNI (stawek)    -:-, -:-
FC MARKUS (markus1959) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    2:0, 1:1
Inter Halemba (danielek1512) - Woytellen (marian_ostr)    2:0, 1:0


2019-03-02 23:59:00 1551449164 15904589932019-03-01 23:59:00WARSZAWA IV - WARSZAWA III 9:12
Bogoria Grodzisk Maz (tola2005) - PAIDAGOGOS (rosiu)    1:5, 3:3
MATRIX TEAM (lech) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    1:2, 1:2
Marchewki Zagłady (forgsvir) - Green Street Elite (czajas)    2:2, 2:1
Fragleses (ciosek_999) - Bemowo Warszawa (igoruchas)    2:1, 2:2


2019-03-02 23:59:00 15904589932019-03-01 23:59:00WROCŁAW II - ŁAZISKA GÓRNE III 0:24
() - Zakrzewo SSA (detoks99)    0:3, 0:3
() - Concordia Knurów (holy11)    0:3, 0:3
() - Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)    0:3, 0:3
() - KS Choje Łaziska Średnie (gegol)    0:3, 0:3


2019-03-02 23:59:00 1551384589 15904589932019-03-01 23:59:00PRZEMYŚL - KNURÓW 9:12
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - WKS Czekanow (gietkiii)    0:3, 4:4
Przemysl (yarek) - Juve Górnik Knurów (martinio)    2:1, 1:1
Tornado (damiand170) - Czarne stopy (siernik)    3:3, 3:0
Unit Przemyśl (ajron94) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    1:5, 0:4


kolejka 2 - 2019-03-12 - tryb normalny

2020-05-28 23:59:00 1551985724 15904589932020-05-27 23:59:00WARSZAWA V - KNURÓW 16:7
Virtus Warszawa (pawszu) - WKS Czekanow (gietkiii)    0:1, 1:0
() - Juve Górnik Knurów (martinio)    1:4, 3:3
Bialski Bastion Legii (szabelq) - Czarne stopy (siernik)    2:0, 1:0
fc browary academy (utsyzyf) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    3:0, 3:0


2020-05-28 23:59:00 1551979454 15904589932020-05-27 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - PRZEMYŚL 12:9
Zakrzewo SSA (detoks99) - Unit Przemyśl (ajron94)    2:2, 2:2
Concordia Knurów (holy11) - Tornado (damiand170)    0:2, 2:1
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - Przemysl (yarek)    0:3, 4:2
KS Choje Łaziska Średnie (gegol) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    2:1, 1:1


2020-05-28 23:59:00 1551879673 15904589932020-05-27 23:59:00WARSZAWA III - WROCŁAW II 9:15
Bemowo Warszawa (igoruchas) - RS Wikowyje (sirralf)    1:0, 2:4
PAIDAGOGOS (rosiu) - FC JaRo Team (jaro21)    0:4, 2:3
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - KS Widawa Bierutów (henio45)    2:6, 3:1
Green Street Elite (czajas) - Malinowe Nosy (kajzer71)    1:3, 2:1


2020-05-28 23:59:00 1552123853 15904589932020-05-27 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - WARSZAWA IV 10:10
DYNAMIT SA (kristott) - MATRIX TEAM (lech)    0:7, 0:6
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Fragleses (ciosek_999)    0:0, 1:0
Woytellen (marian_ostr) - Bogoria Grodzisk Maz (tola2005)    1:1, 2:0
INIEMAMOCNI (stawek) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    0:0, 3:3


2020-05-28 23:59:00 1551903880 15904589932020-05-27 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - ŁAZISKA GÓRNE II 18:6
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - The Irons Chorzów (theirons)    2:0, 1:3
Śląsk Bytom (wessu) - FC MARKUS (markus1959)    3:1, 4:1
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Inter Halemba (danielek1512)    3:1, 0:1
FC Gadom (gadom1990) - ®ranje FC (savagevoice)    3:0, 3:0


2020-05-28 23:59:00 1552117466 15904589932020-05-27 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - LUBLIN 16:7
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    4:1, 2:1
LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    0:1, 0:2
Dzięki za grę (patryk5l) - Preber (distrek6)    2:1, 1:1
Krownice SA (tobor91) - Motor⚽Czechów (zibi07)    1:0, 6:2


kolejka 3 - 2019-03-19 - tryb normalny

2020-06-04 23:59:00 1552728514 15904589932020-06-03 23:59:00LUBLIN - WARSZAWA V 7:16
Preber (distrek6) - fc browary academy (utsyzyf)    0:3, 0:3
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    2:3, 1:3
Motor⚽Czechów (zibi07) - Virtus Warszawa (pawszu)    2:1, 0:2
JABOLOWE OFIARY (wredny) - ()    2:2, 4:1


2020-06-04 23:59:00 1552430277 15904589932020-06-03 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - CZĘSTOCHOWA II 9:15
The Irons Chorzów (theirons) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    1:2, 4:2
FC MARKUS (markus1959) - LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17)    2:4, 0:1
Inter Halemba (danielek1512) - Krownice SA (tobor91)    3:1, 0:1
®ranje FC (savagevoice) - Dzięki za grę (patryk5l)    1:0, 3:7


2020-06-04 23:59:00 1552585891 15904589932020-06-03 23:59:00WARSZAWA IV - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 13:10
MATRIX TEAM (lech) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    4:1, 1:1
Bogoria Grodzisk Maz (tola2005) - Śląsk Bytom (wessu)    0:3, 0:3
Fragleses (ciosek_999) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    2:0, 0:1
Marchewki Zagłady (forgsvir) - Puste Kufle Siemianowice (dawes)    3:2, 5:0


2020-06-04 23:59:00 1552667211 15904589932020-06-03 23:59:00WROCŁAW II - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 12:9
RS Wikowyje (sirralf) - DYNAMIT SA (kristott)    2:2, 5:0
FC JaRo Team (jaro21) - Woytellen (marian_ostr)    2:1, 2:2
KS Widawa Bierutów (henio45) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    4:0, 1:1
Malinowe Nosy (kajzer71) - INIEMAMOCNI (stawek)    0:3, 0:3


2020-06-04 23:59:00 1552582608 15904589942020-06-03 23:59:00PRZEMYŚL - WARSZAWA III 12:12
Unit Przemyśl (ajron94) - PAIDAGOGOS (rosiu)    0:3, 1:5
Tornado (damiand170) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    2:1, 1:4
Przemysl (yarek) - Green Street Elite (czajas)    1:3, 3:2
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Bemowo Warszawa (igoruchas)    1:0, 2:1


2020-06-04 23:59:00 1552597879 15904589942020-06-03 23:59:00KNURÓW - ŁAZISKA GÓRNE III 15:9
WKS Czekanow (gietkiii) - Zakrzewo SSA (detoks99)    0:4, 1:2
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - Concordia Knurów (holy11)    2:1, 4:2
Czarne stopy (siernik) - Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)    3:2, 2:0
Juve Górnik Knurów (martinio) - KS Choje Łaziska Średnie (gegol)    1:2, 3:2


kolejka 4 - 2019-03-26 - tryb normalny

2020-06-11 23:59:00 1553189966 15904589942020-06-10 23:59:00WARSZAWA V - ŁAZISKA GÓRNE III 8:14
Azi SSA (azi) - Zakrzewo SSA (detoks99)    0:9, 0:14
() - Concordia Knurów (holy11)    2:1, 1:2
fc browary academy (utsyzyf) - Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)    1:2, 2:2
Virtus Warszawa (pawszu) - KS Choje Łaziska Średnie (gegol)    2:2, 5:4


2020-06-11 23:59:00 1553110247 15904589942020-06-10 23:59:00WARSZAWA III - KNURÓW 15:9
Bemowo Warszawa (igoruchas) - WKS Czekanow (gietkiii)    3:0, 2:0
MATRIX TEAM (lech) - Juve Górnik Knurów (martinio)    1:0, 1:2
Green Street Elite (czajas) - Czarne stopy (siernik)    2:1, 1:3
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    0:2, 2:1


2020-06-11 23:59:00 1553070747 15904589942020-06-10 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - PRZEMYŚL 9:15
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Unit Przemyśl (ajron94)    2:0, 3:1
INIEMAMOCNI (stawek) - Tornado (damiand170)    2:3, 0:2
Woytellen (marian_ostr) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    3:1, 3:4
DYNAMIT SA (kristott) - Przemysl (yarek)    0:7, 0:8


2020-06-11 23:59:00 1553021970 15904589942020-06-10 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - WROCŁAW II 7:13
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - RS Wikowyje (sirralf)    1:3, 2:1
Śląsk Bytom (wessu) - FC JaRo Team (jaro21)    2:2, 2:2
FC Gadom (gadom1990) - KS Widawa Bierutów (henio45)    0:4, 0:0
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - Malinowe Nosy (kajzer71)    2:2, 0:1


2020-06-11 23:59:00 1553377348 15904589942020-06-10 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - WARSZAWA IV 9:15
Krownice SA (tobor91) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    2:0, 3:5
LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17) - Fragleses (ciosek_999)    1:2, 2:3
Dzięki za grę (patryk5l) - Bogoria Grodzisk Maz (tola2005)    3:0, 3:0
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    1:3, 2:3


2020-06-11 23:59:00 1553086092 15904589942020-06-10 23:59:00LUBLIN - ŁAZISKA GÓRNE II 0:24
JABOLOWE OFIARY (wredny) - The Irons Chorzów (theirons)    2:4, 1:4
Motor⚽Czechów (zibi07) - FC MARKUS (markus1959)    1:3, 3:6
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Inter Halemba (danielek1512)    2:4, 2:5
Preber (distrek6) - ®ranje FC (savagevoice)    1:5, 2:4


kolejka 5 - 2019-04-02 - tryb normalny

2020-06-18 23:59:00 1553714720 15904589942020-06-17 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - WARSZAWA V 12:3
The Irons Chorzów (theirons) - fc browary academy (utsyzyf)    4:2, 3:2
FC MARKUS (markus1959) - Virtus Warszawa (pawszu)    3:3, 1:1
Inter Halemba (danielek1512) - ()    3:1, 3:3
®ranje FC (savagevoice) - Azi SSA (azi)    -:-, -:-


2020-06-18 23:59:00 1553698921 15904589942020-06-17 23:59:00WARSZAWA IV - LUBLIN 0:18
Fragleses (ciosek_999) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    0:1, 0:3
Bogoria Grodzisk Maz (tola2005) - Preber (distrek6)    -:-, -:-
Marchewki Zagłady (forgsvir) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    1:4, 0:5
Bialski Bastion Legii (szabelq) - Motor⚽Czechów (zibi07)    2:4, 1:2


2020-06-18 23:59:00 1553879140 15904589942020-06-17 23:59:00WROCŁAW II - CZĘSTOCHOWA II 16:7
RS Wikowyje (sirralf) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    1:3, 3:0
FC JaRo Team (jaro21) - LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17)    3:1, 3:1
KS Widawa Bierutów (henio45) - Krownice SA (tobor91)    2:2, 4:1
Malinowe Nosy (kajzer71) - Dzięki za grę (patryk5l)    2:1, 1:2


2020-06-18 23:59:00 1553757800 15904589942020-06-17 23:59:00PRZEMYŚL - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 15:9
Tornado (damiand170) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    2:3, 3:1
Unit Przemyśl (ajron94) - Śląsk Bytom (wessu)    1:4, 2:1
Przemysl (yarek) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    2:1, 3:1
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - FC Gadom (gadom1990)    1:2, 3:2


2020-06-18 23:59:00 1553792506 15904589952020-06-17 23:59:00KNURÓW - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 24:0
WKS Czekanow (gietkiii) - DYNAMIT SA (kristott)    7:0, 3:0
Czarne stopy (siernik) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    2:1, 3:1
Juve Górnik Knurów (martinio) - Woytellen (marian_ostr)    3:0, 1:0
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - INIEMAMOCNI (stawek)    4:2, 4:1


2020-06-18 23:59:00 1553714704 15904589952020-06-17 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - WARSZAWA III 7:16
Zakrzewo SSA (detoks99) - MATRIX TEAM (lech)    2:1, 0:1
Concordia Knurów (holy11) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    2:3, 0:4
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - Green Street Elite (czajas)    2:2, 0:3
KS Choje Łaziska Średnie (gegol) - Bemowo Warszawa (igoruchas)    1:0, 1:3


kolejka 6 - 2019-04-09 - tryb normalny

2020-06-25 23:59:00 1554713201 15904589952020-06-24 23:59:00WARSZAWA V - WARSZAWA III 2:20
Virtus Warszawa (pawszu) - MATRIX TEAM (lech)    3:3, 1:3
() - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    3:3, 2:5
Azi SSA (azi) - Green Street Elite (czajas)    0:3, 0:3
Bogoria Grodzisk Maz (tola2005) - Bemowo Warszawa (igoruchas)    0:3, 0:3


2020-06-25 23:59:00 1554360323 15904589952020-06-24 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - ŁAZISKA GÓRNE III 6:18
Woytellen (marian_ostr) - Zakrzewo SSA (detoks99)    3:0, 3:1
NK Lokomotiva (miczung) - Concordia Knurów (holy11)    1:4, 1:3
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)    0:2, 1:3
DYNAMIT SA (kristott) - KS Choje Łaziska Średnie (gegol)    0:8, 0:10


2020-06-25 23:59:00 1554239704 15904589952020-06-24 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - KNURÓW 8:14
Saturn Świętochłowice (enzo-master) - WKS Czekanow (gietkiii)    1:1, 0:3
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Juve Górnik Knurów (martinio)    2:0, 3:3
Puste Kufle Siemianowice (dawes) - Czarne stopy (siernik)    0:8, 0:8
Śląsk Bytom (wessu) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    2:3, 3:1


2020-06-25 23:59:00 1554264485 15904589952020-06-24 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - PRZEMYŚL 9:15
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Unit Przemyśl (ajron94)    1:2, 0:3
Dzięki za grę (patryk5l) - Tornado (damiand170)    4:1, 1:5
LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    6:1, 3:1
Krownice SA (tobor91) - Przemysl (yarek)    0:4, 2:5


2020-06-25 23:59:00 1554230912 15904589952020-06-24 23:59:00LUBLIN - WROCŁAW II 5:11
Preber (distrek6) - RS Wikowyje (sirralf)    -:-, -:-
JABOLOWE OFIARY (wredny) - FC JaRo Team (jaro21)    2:2, 1:1
Motor⚽Czechów (zibi07) - KS Widawa Bierutów (henio45)    3:4, 1:2
Preber (distrek6) - Malinowe Nosy (kajzer71)    4:3, 0:2


2020-06-25 23:59:00 1554308292 15904589952020-06-24 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - WARSZAWA IV 7:16
The Irons Chorzów (theirons) - fc browary academy (utsyzyf)    2:0, 2:1
FC MARKUS (markus1959) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    0:3, 2:2
Inter Halemba (danielek1512) - Fragleses (ciosek_999)    0:3, 0:3
®ranje FC (savagevoice) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    0:3, 0:3


kolejka 7 - 2019-04-16 - tryb normalny

2020-07-02 23:59:00 1554833420 15904589952020-07-01 23:59:00WARSZAWA IV - WARSZAWA V 15:3
fc browary academy (utsyzyf) - Bogoria Grodzisk Maz (tola2005)    -:-, -:-
Bialski Bastion Legii (szabelq) - Virtus Warszawa (pawszu)    1:5, 6:2
Marchewki Zagłady (forgsvir) - ()    3:2, 2:1
Fragleses (ciosek_999) - Azi SSA (azi)    4:2, 5:2


2020-07-02 23:59:00 1554999021 15904589952020-07-01 23:59:00WROCŁAW II - ŁAZISKA GÓRNE II 8:8
RS Wikowyje (sirralf) - The Irons Chorzów (theirons)    1:3, 0:6
KS Widawa Bierutów (henio45) - FC MARKUS (markus1959)    2:2, 5:2
Malinowe Nosy (kajzer71) - Inter Halemba (danielek1512)    1:1, 2:0
FC JaRo Team (jaro21) - ®ranje FC (savagevoice)    -:-, -:-


2020-07-02 23:59:00 1554919656 15904589952020-07-01 23:59:00PRZEMYŚL - LUBLIN 7:16
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    1:3, 0:3
Tornado (damiand170) - Preber (distrek6)    3:1, 2:2
Unit Przemyśl (ajron94) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    2:3, 4:3
Przemysl (yarek) - Motor⚽Czechów (zibi07)    3:4, 0:1


2020-07-02 23:59:00 1555012707 15904589952020-07-01 23:59:00KNURÓW - CZĘSTOCHOWA II 14:8
Juve Górnik Knurów (martinio) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    4:1, 3:0
WKS Czekanow (gietkiii) - LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17)    3:1, 1:2
Czarne stopy (siernik) - Krownice SA (tobor91)    0:0, 2:1
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - Dzięki za grę (patryk5l)    1:1, 2:3


2020-07-02 23:59:00 1554845208 15904589952020-07-01 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 9:12
Concordia Knurów (holy11) - Śląsk Bytom (wessu)    3:1, 2:5
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - FC Gadom (gadom1990)    3:3, 0:1
Zakrzewo SSA (detoks99) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    2:2, 3:2
KS Choje Łaziska Średnie (gegol) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    0:0, 1:3


2020-07-02 23:59:00 1554906097 15904589962020-07-01 23:59:00WARSZAWA III - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 16:7
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - DYNAMIT SA (kristott)    5:0, 9:0
MATRIX TEAM (lech) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    1:0, 1:1
Green Street Elite (czajas) - Woytellen (marian_ostr)    2:3, 0:1
Bemowo Warszawa (igoruchas) - NK Lokomotiva (miczung)    5:0, 6:0


kolejka 8 - 2019-04-23 - tryb normalny

2020-07-09 23:59:00 1555510628 15904589962020-07-08 23:59:00WARSZAWA V - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 9:9
() - KSZO Ostrowiec (tomek992)    2:1, 1:2
Azi SSA (azi) - Woytellen (marian_ostr)    3:1, 4:3
Bogoria Grodzisk Maz (tola2005) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    0:3, 0:3
Virtus Warszawa (pawszu) - DYNAMIT SA (kristott)    -:-, -:-


2020-07-09 23:59:00 1555531532 15904589962020-07-08 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - WARSZAWA III 6:18
FC Gadom (gadom1990) - MATRIX TEAM (lech)    0:3, 0:3
Puste Kufle Siemianowice (dawes) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    0:8, 0:5
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Green Street Elite (czajas)    2:0, 2:5
Śląsk Bytom (wessu) - Bemowo Warszawa (igoruchas)    2:4, 4:1


2020-07-09 23:59:00 1555501635 15904589962020-07-08 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - ŁAZISKA GÓRNE III 12:9
Krownice SA (tobor91) - Zakrzewo SSA (detoks99)    0:1, 4:0
LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17) - Concordia Knurów (holy11)    3:1, 0:0
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)    0:4, 0:0
Dzięki za grę (patryk5l) - KS Choje Łaziska Średnie (gegol)    2:2, 4:0


2020-07-09 23:59:00 1555527197 15904589962020-07-08 23:59:00LUBLIN - KNURÓW 10:13
Motor⚽Czechów (zibi07) - WKS Czekanow (gietkiii)    3:1, 0:2
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Juve Górnik Knurów (martinio)    1:3, 2:2
Preber (distrek6) - Czarne stopy (siernik)    0:5, 1:3
JABOLOWE OFIARY (wredny) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    2:1, 5:0


2020-07-09 23:59:00 1555570930 15904589962020-07-08 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - PRZEMYŚL 7:10
The Irons Chorzów (theirons) - Przemysl (yarek)    2:2, 1:2
FC MARKUS (markus1959) - Tornado (damiand170)    1:5, 0:3
Inter Halemba (danielek1512) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    4:0, 5:0
®ranje FC (savagevoice) - Unit Przemyśl (ajron94)    -:-, -:-


2020-07-09 23:59:00 1555524346 15904589962020-07-08 23:59:00WARSZAWA IV - WROCŁAW II 7:16
fc browary academy (utsyzyf) - RS Wikowyje (sirralf)    0:3, 0:3
Fragleses (ciosek_999) - FC JaRo Team (jaro21)    3:3, 0:3
Bialski Bastion Legii (szabelq) - KS Widawa Bierutów (henio45)    0:7, 0:5
Marchewki Zagłady (forgsvir) - Malinowe Nosy (kajzer71)    4:2, 2:0


kolejka 9 - 2019-04-30 - tryb normalny

2020-07-16 23:59:00 1556121048 15904589962020-07-15 23:59:00WROCŁAW II - WARSZAWA V 12:0
KS Widawa Bierutów (henio45) - Bogoria Grodzisk Maz (tola2005)    -:-, -:-
RS Wikowyje (sirralf) - Virtus Warszawa (pawszu)    -:-, -:-
FC JaRo Team (jaro21) - ()    3:0, 3:0
Malinowe Nosy (kajzer71) - Azi SSA (azi)    3:1, 5:0


2020-07-16 23:59:00 1556095184 15904589962020-07-15 23:59:00PRZEMYŚL - WARSZAWA IV 13:10
Tornado (damiand170) - Fragleses (ciosek_999)    0:2, 4:3
Przemysl (yarek) - fc browary academy (utsyzyf)    3:0, 3:0
Unit Przemyśl (ajron94) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    7:1, 1:3
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    1:1, 0:5


2020-07-16 23:59:00 1556226934 15904589962020-07-15 23:59:00KNURÓW - ŁAZISKA GÓRNE II 13:10
Juve Górnik Knurów (martinio) - The Irons Chorzów (theirons)    3:3, 1:3
WKS Czekanow (gietkiii) - FC MARKUS (markus1959)    2:0, 1:3
Czarne stopy (siernik) - Inter Halemba (danielek1512)    1:2, 2:1
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - ®ranje FC (savagevoice)    3:0, 3:0


2020-07-16 23:59:00 1556037615 15904589962020-07-15 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - LUBLIN 9:15
Zakrzewo SSA (detoks99) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    2:1, 3:0
Concordia Knurów (holy11) - Preber (distrek6)    2:4, 2:1
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    0:1, 1:4
KS Choje Łaziska Średnie (gegol) - Motor⚽Czechów (zibi07)    1:2, 1:2


2020-07-16 23:59:00 1556126646 15904589962020-07-15 23:59:00WARSZAWA III - CZĘSTOCHOWA II 8:14
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    4:2, 0:0
Bemowo Warszawa (igoruchas) - LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17)    1:3, 2:3
Green Street Elite (czajas) - Krownice SA (tobor91)    0:3, 2:2
MATRIX TEAM (lech) - Dzięki za grę (patryk5l)    3:4, 2:1


2020-07-16 23:59:00 1556189099 15904589962020-07-15 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 11:11
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    2:1, 2:2
DYNAMIT SA (kristott) - Śląsk Bytom (wessu)    0:3, 0:8
Woytellen (marian_ostr) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    0:4, 5:0
KSZO Ostrowiec (tomek992) - FC Gadom (gadom1990)    2:2, 3:2


kolejka 10 - 2019-05-07 - tryb normalny

2020-07-23 23:59:00 1556991187 15904589972020-07-22 23:59:00WARSZAWA V - ŚWIĘTOCHŁOWICE II 0:24
Bogoria Grodzisk Maz (tola2005) - AC MUSTANG ZGODA (kris63)    0:3, 0:3
Virtus Warszawa (pawszu) - Śląsk Bytom (wessu)    0:3, 0:3
() - FusbalClub Swietochlowice (siwy200)    0:3, 0:3
Azi SSA (azi) - FC Gadom (gadom1990)    0:3, 0:3


2020-07-23 23:59:00 1556777548 15904589972020-07-22 23:59:00CZĘSTOCHOWA II - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II 18:6
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - KSZO Ostrowiec (tomek992)    1:2, 0:1
LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17) - Woytellen (marian_ostr)    4:1, 2:1
Dzięki za grę (patryk5l) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)    4:1, 3:1
Krownice SA (tobor91) - DYNAMIT SA (kristott)    6:1, 8:0


2020-07-23 23:59:00 1557042710 15904589972020-07-22 23:59:00LUBLIN - WARSZAWA III 8:14
Preber (distrek6) - MATRIX TEAM (lech)    1:1, 2:2
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Legia Warszawa 【L】 (tchr)    0:3, 0:3
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Green Street Elite (czajas)    2:0, 2:1
Motor⚽Czechów (zibi07) - Bemowo Warszawa (igoruchas)    0:3, 0:3


2020-07-23 23:59:00 1556733366 15904589972020-07-22 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE II - ŁAZISKA GÓRNE III 8:14
The Irons Chorzów (theirons) - Zakrzewo SSA (detoks99)    3:3, 1:4
®ranje FC (savagevoice) - Concordia Knurów (holy11)    1:1, 4:2
FC MARKUS (markus1959) - Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)    2:6, 0:11
Inter Halemba (danielek1512) - KS Choje Łaziska Średnie (gegol)    2:1, 1:5


2020-07-23 23:59:00 1556695320 15904589972020-07-22 23:59:00WARSZAWA IV - KNURÓW 5:17
Bialski Bastion Legii (szabelq) - WKS Czekanow (gietkiii)    2:2, 1:1
fc browary academy (utsyzyf) - Juve Górnik Knurów (martinio)    0:3, 0:3
Fragleses (ciosek_999) - Czarne stopy (siernik)    2:3, 4:1
Marchewki Zagłady (forgsvir) - RW AHLEN-KNURÓW (knurow)    1:5, 1:2


2020-07-23 23:59:00 1556645004 15904589972020-07-22 23:59:00WROCŁAW II - PRZEMYŚL 15:9
RS Wikowyje (sirralf) - Unit Przemyśl (ajron94)    3:2, 1:3
KS Widawa Bierutów (henio45) - Tornado (damiand170)    4:1, 2:1
FC JaRo Team (jaro21) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)    4:1, 4:0
Malinowe Nosy (kajzer71) - Przemysl (yarek)    3:6, 0:1


kolejka 11 - 2019-05-14 - tryb normalny

2020-07-30 23:59:00 1557420373 15904589972020-07-29 23:59:00PRZEMYŚL - WARSZAWA V 21:3
Tornado (damiand170) - Bogoria Grodzisk Maz (tola2005)    3:0, 3:0
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Virtus Warszawa (pawszu)    1:2, 1:0
Unit Przemyśl (ajron94) - ()    3:0, 3:0
Przemysl (yarek) - Azi SSA (azi)    3:0, 3:1


2020-07-30 23:59:00 1557429719 15904589972020-07-29 23:59:00KNURÓW - WROCŁAW II 16:7
Czarne stopy (siernik) - RS Wikowyje (sirralf)    2:0, 5:0
RW AHLEN-KNURÓW (knurow) - FC JaRo Team (jaro21)    2:4, 1:1
WKS Czekanow (gietkiii) - KS Widawa Bierutów (henio45)    3:2, 0:2
Juve Górnik Knurów (martinio) - Malinowe Nosy (kajzer71)    3:0, 3:0


2020-07-30 23:59:00 1557523105 15904589972020-07-29 23:59:00ŁAZISKA GÓRNE III - WARSZAWA IV 10:13
Zakrzewo SSA (detoks99) - fc browary academy (utsyzyf)    3:0, 3:0
Concordia Knurów (holy11) - Bialski Bastion Legii (szabelq)    0:0, 0:1
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - Fragleses (ciosek_999)    1:2, 4:1
KS Choje Łaziska Średnie (gegol) - Marchewki Zagłady (forgsvir)    3:4, 2:3


2020-07-30 23:59:00 1557344295 15904589972020-07-29 23:59:00WARSZAWA III - ŁAZISKA GÓRNE II 7:16
Legia Warszawa 【L】 (tchr) - The Irons Chorzów (theirons)    2:2, 1:2
MATRIX TEAM (lech) - FC MARKUS (markus1959)    2:0, 5:0
Green Street Elite (czajas) - Inter Halemba (danielek1512)    0:3, 0:3
Bemowo Warszawa (igoruchas) - ®ranje FC (savagevoice)    0:1, 3:4


2020-07-30 23:59:00 1557410331 15904589972020-07-29 23:59:00OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI & SANDOMIERZ II - LUBLIN 6:18
DYNAMIT SA (kristott) - JABOLOWE OFIARY (wredny)    0:10, 0:6
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Preber (distrek6)    0:4, 2:3
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis)    0:2, 2:1
Woytellen (marian_ostr) - Motor⚽Czechów (zibi07)    2:1, 2:8


2020-07-30 23:59:00 1557396306 15904589972020-07-29 23:59:00ŚWIĘTOCHŁOWICE II - CZĘSTOCHOWA II 9:12
Saturn Świętochłowice (enzo-master) - MZetowe Mastodonty (mrcszef)    2:2, 0:1
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - LOKOMOTIV CZĘSTOCHOWA (maczugaxs17)    2:1, 3:2
Puste Kufle Siemianowice (dawes) - Krownice SA (tobor91)    0:2, 1:4
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - Dzięki za grę (patryk5l)    2:2, 2:2


admin@turniej-miast.pl © 2020 turniej-miast.pl